Zákazník Sdílet

Krajka Přední Paruka Popis

Značka: Ali Queen Přípravky Na Vlasy Krajka Paruku Typ: Krajka Přední Paruka v 13x4 HD Transparentní Krajky Vlastní Paruku Paruky Textura: Tělo Vlna Krajky Uzavření Paruky, Plné A Skákací Paruka Hmotnost: cca 170-360g / Paruky Paruky Vlasové: Pre-Oškubané Vlasů Loučení : Zdarma Část 13x4 HD Transparentní krajka Přední Paruka Snadno se barva a restyle

Způsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.kvetiny-florinda.cz Standardní Dodávky, DPEX,USPS Všechny k Dispozici. Pls dát správné přepravní informace bez P. O box & APO. Celní Daň: Express Společnost nepřijímá Žádnou Adresa S P. O box / APO. a mělo by platit kupující, to je mimo naši kontrolu, doufám, že jste mohl pochopit

Může Vlasy Barvené Nebo Bělené?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Jak se učesat?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Získání Tangle?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Stále Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám,nebo to bude zlomit off.

Jak umýt vlasy?

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Štítky: vlasů lidské paruku, transparentní krajka paruky preplucked vlasů boční části, top hd krajky, barva 1 plnou krajka paruku, paruka, pre trhat bělidla čelní uzel, barva krajky paruka hd, 30 paruka, hluboké tělo vlna paruku, háčkování copánky v lidské vlasy.

Typ Položky paruka
Krajka Čelní Typ 13x4 HD Transparentní Krajka Přední Paruka
Materiál Lidské Vlasy
Způsob Polovina Stroj A Napůl Svázané Ruce
Krajka přední paruka Textura Přírodní Barva Na Zakázku Paruku
Položky za Balení 1 Kus Pouze
Textura Tělo Vlna
Barva Krajky Středně Hnědá
Materiál Třídy Remy Vlasy
Krajka Barva Přírodní černé Plné Paruky
Délka Paruky dlouho
Krajka Čelní Velikost 13x4 Krajka Přední Paruka S Pre Trhal Vlasů
Krajky Paruka loučení Volné Části, můžete volný styl vaše loučení
Vhodné Umírá Barvy #27
Typ Krajka Paruka Tělo Vlna Krajka Přední Paruka
Krajky Paruka Hustota 150% a 180% Hustota
Základní Materiál Švýcarské Krajky
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Čepice Velikost Průměrná Velikost
Značka ali queen
Může Být Permed Ano
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Tělo Vlna 13x4 HD Transparentní Krajka Přední Paruka S Pre Trhal Vlasů 10" - 30" Brazilský Remy Krajka Čelní Vlastní Paruku

Doplňující informace

Cena:1 587.97 Kč

Kategorie:misc

SKU: w1001

Recenze: