------------------------------------------------------- velikost 90x200cm: 1 Prostěradlo 35"x79"+10"(90x200cm+25 cm) , 120x200cm: 1 Prostěradlo 47"x79"+10"(120x200cm+25 cm), 150x200cm: 1 Prostěradlo 59"x79"+10"(150x200cm+25 cm) , 180x200cm: 1 Prostěradlo 71 "x79"+10"(180x200cm+25cm), -------------------------------------------------------

Pokud chcete přidat další níže zboží, je třeba přidat peníze před platbou, kontaktujte nás před platbou.

Materiál: 100% Bavlna, Speciální vráskám proces pro velmi pohodlné touch

♦ Připomenutí

1.Nejsme zodpovědní za žádné dovozní poplatky.

2.Pokud potřebujete rychlejší express dopravy, jako je EMS/UPS/FEDEX/DHL/TNT, pls kontaktujte nás před platbou, stačí přidat trochu peněz.

Displej :

Zásilku: Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslat zboží co nejdříve, jakmile vaše platba je dokončena. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz jste vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Výnosy: snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE. Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: Prostěradlo 120x200, co2 komáří pasti, čalouněný prostěradlo, drap, kryt de lit, luxusní matrace, maskito vrah, refil listů, semišové prostěradlo, americké king size bed.

Věkové Skupiny Dospělí
Počet Podprocesů 100TC
Materiál 100% Bavlna
Vzor Typu Solidní
Typ Prostěradlo
Tkanina Počítat 30
Stupeň Kvalitní
Styl Další
Hmotnost 0.8kg
vzor Plain Barvené
Značka AHSNME

Přidat recenzi

AHSNME Bavlny Super Měkké parure de lit Chladné Léto Jednoduchý Voda červené malé mřížky Prostěradlo 90/120x200/180x200cm

Doplňující informace

Cena:348.17 Kč

Kategorie:Ložní prádlo

SKU: w1003

Recenze: