TELESIN 45M Vodotěsné Pouzdro Pouzdro pro Gopro Hero 9 Černý Potápění Ochranné Podvodní Kryt Filtru Objektivu pro Hero 9 Příslušenství

Speciálně Design Pro Gopro Hero 9 Černá Podvodní vodotěsné pouzdro Tento GoPro pouzdro vodotěsné až do 164ft/50M,dobře chrání vaše Akční kamera z extrémních sportů, jako je surfování, potápění, šnorchlování, lyžování, drifting, parašutismus, jízda na kole atd. Vodotěsné shell Anti-surf tlak nebude mít vliv na váš pohyb a fotografický efekt. Vodotěsné pouzdro je vyrobeno z vysoce transparentnost PC, takže střelba efekt bude stále vynikající, můžete pořizovat jasné a ostré fotografie o poskytuje maximální ostrost obrazu nad a pod vodou. Nemusíte odstranit kryt objektivu před vložením fotoaparátu do pouzdra. Ve stejné době, můžete snadno ovládat spoušť nebo zvolte tlačítko Režimu pod vodou s externí tlačítko.

Seznam Balíček

Typ: Pouze pro gopro hero 9 vodotěsné pouzdro Typ B: Pouze 3 potápění filtr sada Typ C: Vodotěsné Pouzdro s filtrační Set(včetně Vodotěsné Pouzdro x 1,Potápění Filtr x 3,Anti-fog-li vložit x 6)

Štítky: prach ok, gopro 9 hrdina, gopro telesin, gopro len, drift ghost, dome gopro hero 9, gopto hrdina 9 objektiv, případ gopro 9, republikánská strana, gopro hero 9.

Typ Vodotěsné Kryty Případě
Funkce 1 Vodotěsné pouzdro pro gopro hero 9 černá
Funkce 3 vodotěsné pouzdro s potápění filtr pro gopro hero 9
Materiál PC
Funkce 2 3 potápění filtr pro gopro hero 9
Oblek pro pro Gopro Hero 9 Černá
Značka Allin
Funkce 4 Vodotěsné Pouzdra Případě potápění filtr
Číslo Modelu Pro gopro hero 9 případ
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Akční Kamera Značky gopro

Přidat recenzi

TELESIN 45M Vodotěsné Pouzdro Pouzdro pro Gopro Hero 9 Černý Potápění Ochranné Podvodní Kryt Filtru Objektivu pro Hero 9 Příslušenství

Doplňující informace

Cena:212.99 Kč

SKU: w1105

Recenze: