Rysy: Tyto kohoutky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ložiskové oceli pro vysokou tvrdost. Existuje celkem 7 kusů kohoutků v různých velikostech od M3 do M12, které můžete použít na řezání různých vláken. Oni jsou zvyklí na řezání nových závitů nebo opravit poškozené závity, budete mít hladký klepnutím zkušenosti s nimi. Tyto kohouty jsou používány s tap wrench dělat odposlech, klíč není v ceně. Skvělé nástroje použít k vytvoření závity na dřevo, plast, hliník nebo mnoho jiných měkkých materiálů. Specifikace: Materiál: Ložiskové oceli Standard: Metrické Rozměry: M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12 Množství: 7 Pokyn: 1, Vložit kužel části první a ujistěte se, že klepněte na střed řádku souhlasí s vrtací centrum-line. 2, Otočení kohoutku klíč s i síla krmit kohoutku, není třeba přidat síly po krmení. 3, Reverzní otáčení o 45 ° každém otočení kohoutku vyjmout čip, aby se zabránilo blokování. 4, Pokud je obtížné otočit kohoutkem, přestaňte přidávat platnost nebo klepněte budou rozděleny. Balíček Zahrnuje: 7 x Kohouty (Vodovodní klíč není součástí balení)

Štítky: m12 šroub, vrták potrubí, běhoun klepněte na nastavit, posi klepněte červená, sada klíč, tap unf, soonhua usb, vysokorychlostní vlákno klepnutím na nástroj, threading tool set m1, nastavte kohoutek.

Závit Směr Jo
Počet Kusů 7
DIY Dodávky Obrábění kovů
Značka aneng
Velikost M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
Množství 7
Číslo Modelu GS00951
Typ Tap & Die Set
STANDARDNÍ Metrické
Materiál Ložiskové Oceli

Přidat recenzi

SOONHUA 7Pcs/Mnoho Metrický Závit Ocel Klepněte Klepnutím Závit Klepněte na Nástroj M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 Šroub Kohoutky Tool Set

Doplňující informace

Cena:84.00 Kč

Kategorie:Ruční Nářadí

SKU: w1162

Recenze: