Carlinkit 2.0 USB Aktualizace IOS 13 Apple CarPlay Bezdrátové Automatické Připojení Pro Auto OEM Originální Pevné CarPlay Do Bezdrátového Carplay

Funkce: Tento produkt je jménem CarPlay bezdrátové aktivátor/adaptér (CPC200-U2W-Plus), převést do auta OEM kabelové CarPlay do bezdrátového CarPlay. To je velmi jednoduchý na nastavení a funguje efektivně. Převést připojeno k bezdrátové carplay To je ideální pro krátké výlety, můžete dát svůj iPhone v kapse a připojit se k auto infotainment systém, aniž byste museli použít kabel pro připojení. Bezdrátové CarPlay vám umožní snadno přehrávat hudbu, navigaci nebo použít Siri bezdrátové připojení k Internetu podporuje iPhone, používat Apple CarPlay bezdrátové. To nepodporuje Androdi Auto, takže pls uživatele telefonu se systémem Android být opatrní, aby místo pořadí.

Balíček Zahrnuje :

1 X Carlinkit U2W plus 1 X usb Kabel 1 x manuál

Poznámka :

Produkt podporuje většinu modelů značky auta, ale to není 100% použitelná. Tyto výrobky mají požadavky na kompatibilitu. prosím, nechcete koupit to, pokud vám nevadí to. Vaše AUTO musí být vybavené továrny CarPlay.

Štítky: 8 pin kabel, carplay, android dock station, android auto carplay dongle, univerzální bezdrátový carplay adaptér, carplay 2 vzduchu, camara idoing, doxin střídače, carplay rca, android auto yaris.

Speciální Funkce Bezdrátové carplay dongle
barva černá
Funkce 4 Carplay adaptér
Napětí 5V
Bezdrátové Carlinkit Bezdrátové Carplay Aktivátor
Funkce 1 bezdrátové carplay
Typ Položky Kabely, Adaptéry A Zásuvky
Funkce 3 Carplay2 vzduchu
iPhone/Android telefonu Apple Carplay
Funkce 2 carlinkit
Funkce 5 Původní kabelové carplay upgrade bezdrátového carplay
Typ bezdrátové Carplay USB Dongle
Rozhraní USB2.0
lednička do auta Carlinkit bezdrátové carplay dongle
Značka DOXIN
Velikost Položky 46*12*80mm
Funkce 6 Bezdrátové apple carplay
Název Modelu Bezdrátové Carplay
autodor transpondéru Bezdrátové carplay dongle

Přidat recenzi

Carlinkit 2.0 USB Aktualizace IOS 13 Apple CarPlay Bezdrátové Automatické Připojení Pro Auto OEM Originální Pevné CarPlay Do Bezdrátového Carplay

Doplňující informace

Cena:2 003.29 Kč

SKU: w1181

Recenze: