Objektiv Barva : GYBKTR

* Anti-Fog, Hard-povlak Objektivu léčby, mlžení a poškrábání odolný polykarbonát konstrukce * Extrémní Vize-maximální viditelnost, 160 stupňů vertikální a 290 stupňů horizontální vidění. * Maximální proudění vzduchu větrá a dýchá lépe, Slyšet jasně a přenosu hlasu lepší * Quick - Change lens-release systém * Robustní high-hustota vstřikovaného polyethylenu * Měkká Elastická Čelenka nastavitelná a pohodlná. * EVA materiál jak pro ochranu sluchu, Vysokou odolnost a pevnost, dobrou odolnost proti nárazům, výkon odpružení a tepelnou izolaci. * Lehký kombinaci ochrany, tuhost, pružnost a pohodlí. * Žádný problém, aby se vešly člověk, který nosí brýle. Balení obsahuje: 1KS * F1 Taktické Paintball Brýle Tepelné celoobličejová Maska 1. Objednávky budou vyřizovat včas po ověření platby 2. Prosím, ujistěte se, že plné jméno ,adresu,psč je správné. 3. Pokud jste v naléhavé potřebě tohoto balíčku, prosím, kontaktujte nás před odesláním objednávky a vybrat si nejvíce vyhovující přepravní společnosti. 1. Pokud se chcete vrátit nebo vyměnit produkt, prosím, kontaktujte nás, do 7 dnů po obdržení balíčku. 2. Vrácený produkt musí být v původním obalu a stavu. Peníze dostaneme zpět k vám poté, co jsme si balíček. (přepravní poplatek je nevratný) 3. I když máme přísné a profesionální inspekce každého výrobku a obaly, ale také se nemůže vyhnout možnost poškození v průběhu přepravy. Vítám vás, kontaktujte nás pro výměnu nebo opravu, pokud se vám bohužel poškozený stav.

Štítky: f1 maska na obličej, anti fog maska, maska paintbal, airsoft maska, tepelné vidění kamery, airsoftová celoobličejová maska, mlha masky, termální vidění, carbon řídítka, maska na obličej formule 1.

Funkce 2 vysoká vision
Původ KN(Původu)
Funkce Taktické Paintball Brýle Tepelné Obličejovou Maskou
Funkce 3 Nastavitelný
Funkce 1 F1 Anti-Mlha Čočky Maska
metariel EVA
Model MS-FFMLS-GYBKTR
barevné čočky GYBKTR
Funkce 4 Military,Airsoft,Střelba,Lovecké Doplňky
Vhodné Pro Military,Airsoft,Střelba,Lov

Přidat recenzi

F1 Jedné Vrstvě Celoobličejová Maska Pro Airsoft Střelbu Vysoké Vize Nastavitelný Taktické Paintball Brýle Tepelné Anti-Mlha Čočky Maska

Doplňující informace

Cena:702.52 Kč

Kategorie:misc

SKU: w1195

Recenze: