Ocelové Magnetické Zvedák 660 LB Kovový Zdvihací Magnet 300 KG, Neodymové Magnetické Zvedněte Zvedák Obchod Jeřáb(300KG)

Magnetický zvedák je vyroben s super silné neodymové magnety, které se používá pro zvedání ocelového plechu, blok, tyč, válcová, a jiný magnetický materiál. To nevyžaduje žádné elektrické energie, který je široce používán v průmyslovém světě pro dělání projektů v oblasti oceli se pohybovat efektivněji. Každá položka musí být testován kvalifikovaným před tím, než jsou odeslány z továrny.

Vlastnosti A Detaily

【660 KG nosnost】- Položka Rozměr: 8.1"x3.3"x3.7". Max. Nosnost: 660 liber (300 kg). Provozní Teplota:

Klíčové Vlastnosti

Robustní Konstrukce Vyrobeno z kvalitní magnet, kovové a malované s povrchovou úpravou, magnetický zvedák zabraňuje korozi a rzi. Odolné pro dlouhou dobu provozu. Magnetická Síla Magnet N42 s 660 kg nosnost je vhodné pro vaše pracoviště. Parametry Referenční manuál magnet crane je přísný ocel tloušťka plechu při zvedání. Například, Pokud chcete zvýšit tuny oceli s tunou permanentní magnet crane, tloušťka ocelové desky by měla být nejméně 40 mm. Když magnet zvedák adsorbuje kolo ocelové, adsorpční kapacity generované stejná magnetická síla je o 30% plochou obrobku, ale maximální je ne více než 50%. Snadné Použití, jedinečný design rukojeti zabalené do gumy pro bezpečnost zákazníků při používání. Být anti-slip, anti-kolize, a zlepšení bezpečnosti. Bezpečnostní Opatření věnujte, Prosím, pozornost, že byste neměli používat na okraji zvedák, nebo jej použít vertikálně, nevztahuje na drsné povrchy, Široce Používané Ideální pro elektrické energie, strojírenství, dopravu a těžební svět, který se používá pro zvedání ocelového plechu, blok, a další magnetický materiál.

Specifikace

Maximální nosnost: 660 liber (300 kg) Čistá Hmotnost: 22 kg (10 kg) Provozní Teplota:

Obsah Balení

1 x Hlavní Jednotka 1 x Šestihranné Klíče 1 x anglický Manuál

Štítky: face lift, řetězový kladkostroj, magnet neodym, honda cn250 helix, dekor kovu, holé magnetické, případ tecsun pl 660, angl mlýnek, jeřáb, výtah, hip zvedák.

Max tažná síla
Položka čistá hmotnost
Maximální nosnost
Svazek Popis
Materiál Manganové oceli
Číslo Modelu 300KGYCXP00000001V0
Bezpečnostní faktor

Přidat recenzi

Ocelové Magnetické Zvedák 660 LB Kovový Zdvihací Magnet 300 KG, Neodymové Magnetické Zvedněte Zvedák Obchod Jeřáb(300KG)

Doplňující informace

Cena:1 726.98 Kč

Kategorie:Nástroje

SKU: w124

Recenze: