OTF pánské Japonský válečník šedé sportovní fitness úhel kalhoty Tiger Muay Thai boxing šortky mma krátké kickbox boxeo pretorian

Dobrý den, můj drahý příteli, děkuji, že jste přišli! Přeji vám a vaší rodině zdraví, šťastný každý den!

1 při nákupu zboží mít jakékoliv problémy, prosím, kontaktujte mě, pokud si nejste jisti vhodnou velikostí, prosím, řekněte mi, v čase, jsem se vybrat to nejvhodnější pro vaše velikost pro vás.

2 vybrala jsem si tebe, budu alibaba oficiální logistiky, zboží ztracené nebo nemůžete dorazit na čas, systém automaticky vám zpět vaše peníze, to je nejbezpečnější logistických řešení, nevýhodou je, že logistické informace aktualizovat pomalu, prosím, buďte ujištěni čeká!

3 našel po obdržení zboží poškozené, chyba měření, méně lodní doprava, lodní doprava, výrobek poslal špatně, nejsou spokojeni s kvalitou produktů, prosím, kontaktujte mě v době, nezapomeňte, prosím, neváhejte a kontaktujte mě, nezmiňuj se o spory, spory bude jen rychlost změny, jak vyřešit problém pomalého, pamatujte, prosím, okamžitě mě kontaktujte, já vám platbu nebo vyměnit výrobek, bude vám dát uspokojivou odpověď!

Přeji vám šťastný nakupování, jsem jménem své rodiny a přeji vám a vaší rodině pokroku v učení, práce je hladká, podnikání je prosperující!

Štítky: muay thai shin guard, kickbox šortky, boj boxe, JAPONSKO, conor mcgregor, ufc krátké, thajsko muay thai šortky, muži šortky, krátké muay thai, brazilské jiu jitsu.

krátké muay thai krátké mma
Značka suotf
Box šortky muaythai
mma boj šortky boj šortky
Číslo Modelu mma šortky
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
sanda kickbox šortky
Pohlaví MUŽI
Materiál Polyester
Tiger Muay Thai muay thai oblečení
šortky mma mma
boxerské šortky muay thai boxing šortky
Vzor Typu Kreslený
mma šortky krátké muay thai
levné mma šortky boxerské oblečení
mma krátké thajské šortky

Přidat recenzi

MMA pánské Japonský válečník šedé sportovní fitness úhel kalhoty Tiger Muay Thai levné pretorian boxu šortky mma krátké kickbox

Doplňující informace

Cena:251.58 Kč

Kategorie:misc

SKU: w139446

Recenze: