-To je vynikající ruční práce a umění poklad. -Položky plně projevuje tvořivost ducha a brilantní kultury. -Skvělý dárek pro vaše přátele nebo pro své sbírky. -Přinést štěstí na vás. Doprava 1. Všechny objednávky obvykle mohou být odeslány do 2-5 pracovních dnů poté, co jsme dostali vaši platbu a pak nabídnout sledování NE. 2. Cílem 3. Pořadí > $5 Doprava China Post Registrované Letecké Pošty, E-balené, www.kvetiny-florinda.cz Standardní Poštovné atd.. Vrátit nebo Vrácení peněz, nebo Odeslat 1. Prosím, zkontrolujte, zda sledování informací o sledování webových stránek. Nebo nás kontaktujte pro kontrolu detail; 2. Pokud jste si balík, kdy poštovné se datum konce, prosím, kontaktujte nás rozšiřuje ochranu datum, a čekat na balíček být trpělivě. 3. Pokud byla zásilka vrácena zpět, nebo ztratil na cestě, budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz pro vás. 4. Když jste obdrželi balíček, a to není fit vás, špatného doručení nebo kvality vada nebo poškození, prosím, kontaktujte nás svobodně, dáme vám nejlepší řešení. Zpětnou vazbu a Odměnu, Pokud jste spokojeni s předměty a naše služby, Prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdami. S vaší podporou, budeme dělat bette r!

Štítky: kuan-jin, příroda černé nefrit, china jade šperky, feng shui želva, obsidian amulet, čínské tkaniny, Jade, dragon jade, dragon jade přívěsek, zelená jade.

Pohlaví milenci'
Typ Položky Přívěsky
Původ KN(Původu)
Kovy Typ NIC
Jemné nebo Móda Módní

Přidat recenzi

Přírodní Černý Obsidián Dračí Želva Přívěšek Náhrdelník Čínský Ručně Vyřezávané Kouzlo Šperky Módní Amulet pro Muže, Ženy, Dárky

Doplňující informace

Cena:181.23 Kč

SKU: w179

Recenze: