Mini PCIE Na PCIE WiFi Karta AC Bezdrátovou Síťovou Kartu Adaptér Pro PC Desktop BCM94352 7260AC AR5B22

Vlastnosti: 1. PCIE(poloviční velikost mini-PCIE) bezdrátová karta PCI-e 1X 4X 8X 16X adaptér( prosím, nainstalujte ovladač pro WiFi kartu, která bude instalovat uvnitř tohoto převodníku před používá to,tento převodník není, má řidič, protože řidič závisí na tom, jakou WiFi kartu bude nainstalován a WiFi ne, nejsou součástí tohoto balíčku.)

2. S nízký profil držák + 2 x odnímatelné všesměrové Antény 6DBi.

3. Je to jen adaptér pro připojení mini PCIE wifi Kartu do pcie slotu na základní desky PC. Je třeba mini PCIE wifi kartu, aby se jít spolu s ním, a tento balíček není včetně poloviční velikost WiFi kartu.

4. Kompatibilní s: 7260, 6230, 6300, 6235, brodcom 4322, Realtek, Atheros mini pcie karty atd.

5.BT je kabel včetně, v tomto balíčku. Pokud je WiFi karta, kterou jste nainstalovali uvnitř této converter má funkci Bluetooth, a to bude podporovat propojení s Bluetooth headset, Bluetooth stereo, Bluetooth klávesnice, Bluetooth myš a další pro více pohodlí a požadavky. Efektivní WiFi emisí vložit ho do stolního počítače k vybudování bezdrátové WiFi signály. Mobilní telefony, notebooky, tablety, Počítače jsou schopny připojen.

Balení Seznam:

1 x Mini PCIE na PCIE Adapter Converter

1 x Nízký Profil Držák

1 x šroubovák

4 x Šroub

2 x 6DB Anténa

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Štítky: mini pc okna 10, pci e splitter, 7260hmw, ax200, kabel monitoru pc, sd pci e, mini pcie, mini pci e, mini pcie wi-fi, Intel 7260.

Produkty Stav Skladem
Číslo Modelu Mini PCIE na PCIE WiFi Kartu
Balíček Ano
Typ Kabel Adaptéru

Přidat recenzi

Mini PCIE Na PCIE WiFi Karta AC Bezdrátovou Síťovou Kartu Adaptér Pro PC Desktop BCM94352 7260AC AR5B22

Doplňující informace

Cena:97.44 Kč

SKU: w262

Recenze: