Obsah Balení:

1 x LK4 Pro FDM 3D Tiskárny Kit

Úvody:

Lk4 pro je vlajkovou lodí FDM 3D tiskárny od LONGER3D, open source, ultra-tiché a vysoce přesné tisk. 4,3-palcový dotykový displej vám dává více intuitivní zkušenost; to také má lepší rovinnost Skla vybudovat platformu a PC nálepky. To je vysoce doporučeno high performance 3D tiskárny.

Vlastnosti:

1.Open source a podporu. Nejnovější open source firmware Marlin, rozšířit více funkcí nezávisle na sobě, např. automatické bed leveling. S open-source firmware, můžete zkusit své fantastické nápady na LK4Pro změnou C kód.

2. Ultra-auiet disku. Plug and Play TMC2208 ovladač s vyšší dělení, vyšší přesností chodu, a ultra-tichý.

3. 4.3-palcový dotykový displej a nový design UI vyvolat snadnost použití a intuitivní reakci, která je bezkonkurenční.

4. Podpora nekonečných run-out snímače a výpadek proudu ochrany. LK4 Pro můžete pokračovat v tisku i poté, co dojde k výpadku napájení, a také může pozastavit tisk automaticky, pokud vlákno běží ven.

5. High-power pařeniště nabízí efektivní ohřev a rovnoměrné teploty.

6. Sklo vybudovat platformu má lepší rovinnost a PC nálepka zajišťuje slušnou tisk postele přilnavost a model nekroutí se.

7. Modernizované provedení konstrukce. Delší LK4 Pro používá nové hliníkové prodlužovací profil pro zvýšení konstrukční tuhosti a stability. Vestavěné konstrukce napájení poskytuje větší bezpečnost. Tvrzené sklo postele zajišťuje rychlý ohřev a silnou přilnavost.

Více souborů ke stažení:

1.

2. Kráječ()

3.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: postel šroub, lk4, paprsek tělocvičně, 3d tisk tiskárny, core xy, fólie, tiskárny, dial test držáku, drucker tintenpatronen, onta 3d tiskárny, 3d tiskárny.

Číslo Modelu LK4 Pro FDM 3D Tiskárnu
Typ Rozhraní USB
Maximální Pracovní Rychlost 180mm/s
Barva Rychlost Tisku 60 mm/s
Průměr Trysky 0,4 mm
Maximální Rychlost Tisku 180mm/s
Spotřební Materiál Průměr 1,75 mm
Lití Technologie 3DP
Tloušťku Řezu 220*220*250mm
Jazyk Ensilsh
Maximální Velikost Tisku 220*220*250mm
Původ KN(Původu)
Přesnost 0.1-0.4 mm
Napájení Elektrické energie
Postel Temp 190-250
Auto Vyrovnání No
Průměr Temp 250
Napětí 110-220V
CE Certifikace Ano
Plátek Software Cura, Reptier-Host
Rychlost Tisku 60-80mm/s
Fliament PLA, ABS, TEPG, DŘEVĚNÉ, ATD.
Formát Souboru Gcode,STLMolding
Značka S SKYEE
Operační Systém Windows/MAC

Přidat recenzi

LK4 Pro FDM 3D Tiskárnu Open Source 4.3 Palcový plnobarevný Dotykový Displej, Full Metal Velké Velikosti Vysoce Přesných 3D Drucker

Doplňující informace

Cena:3 609.17 Kč

SKU: w263

Recenze: