Uspokojit vaše různé zahradnické potřeby, jako je kopání, kypření půdy, přesazování, čištění, napájení, označení a tak dále

Výrobek je lehký, odolný, praktický a snadno se přenáší, Ideální pro zahradnické nadšence

Vhodný pro kopání, kypření, přesazování, nebo zalévání šťavnaté rostliny, hrnkové rostliny a pokojové rostliny

Naše mini zahradnické nástroje pro sukulenty se setí jednodušší a pohodlnější, Ideální pro kopání

Zakřivené otvor design láhev na vodu, aby vám pomohl vody kořeny malé rostliny lépe; S 2 přesazení nástroje a 3 sukulentní nástroje, které vám pomohou lépe uvolnit půdy, sázení a přesazování sazenic.

Kartáč se používá k čištění povrchu sukulentní rostlina.Tento multi-funkční šťavnaté nástroj bude váš ideální volbou pro výsadbu malé hrnkové rostliny, pokojové rostliny, a sukulentních rostlin!

Barva: obrázek barvy

Materiál: plast + kov

Kapacita: konvice 250ml

Velikost: pinzeta 12 cm

Obsah Balení:

13pcs * Zahradnické nářadí

*Pouze výše obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: kultivátor green, dřevěný zahradní vidlička, dámy zahradnictví vidlice, stroje kultivátor, k dispozici vidlice, dítě vidlice, v zahradnictví vidlice, zahradní rukou vidlice, děti vidlice, lžíce vidlička pro děti oceli.

Číslo Modelu Nové
Počet Kusů 30ks
Typ vidlice
Balíček Případ
Značka HUXUAN

Přidat recenzi

13pcs Zahradnické Ruční Nářadí Set Zahradní Pěstování Přenosný Mini dětské Nářadí Šťavnaté Přesazování Zahradní Výsadbu Nástroj

Doplňující informace

Cena:139.01 Kč

Kategorie:misc

SKU: w358

Recenze: