Vítejte v našem obchodě: pokud máte jakýkoliv problém nebo dotaz,může se na nás kdykoli obrátit,jsme wil snažit nejlépe, aby vám pomohl! Všechny naše produkty jsou bez chemických látek: 1.FDA schválila 100% Potravin Třídy Silikon 2.BPA Zdarma 3.Žádné Ftaláty 4.Žádné Olovo 5.Žádné Pvc [Pozornost]: 1.Jsme velkoobchodní a na zakázku. 2.Všechny fotografie jsou přijímána v naturáliích. 3.Syrové dřevo může mít přírodní jizva, nebo bod,který stále eko-šetrné,ekologické a bezpečné.

po celém světě dítě bude mít nepříjemné pocity a bolest při růstu zubů, zvolí si kousat prsty, pláč zmírnit nepohodlí, to není správné, musíme používat správné použití žvýkačky produkty. Dítě po celém světě je používání ekologicky šetrných teether produktu.

Poznámka : Pokud jste obdrželi váš balíček, pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás.

Řešení modulu Q:máte osvědčení pro zubní gel produkty? A: Ano, vážení, Naše a silikonové výrobky jsou: FDA a BPA Zdarma/ EN71-3/ Australský Standard Certifikát...... Q:Jak dlouho trvá, než pro zásilky, které obdrží po balíček je dodáván? A: DHL/ UPS/ Aramex asi 8-10 dnů. Fedex o 3-5 dnů. www.kvetiny-florinda.cz Standardní Poštovné asi 25-45days. China Post Obyčejné Malé Paket Plus asi 45-60days. Q: máte továrnu? A: Ano, vážení, Máme nejvíce profesionální dentální želatina tým v Číně, a my jsme design a prodáváme naše vlastní výrobky. A jsme přijmout vlastní produkty, jako jsou značky přizpůsobení, dítě, personalizace, přizpůsobení, přizpůsobení produktu... Q: Kdy budeme přijímat pozemku? E-packet: o 25days Express: 8-10 dnů Fedex IP: 3-5 dnů www.kvetiny-florinda.cz Standardní Doprava: cca 25dyas China Post Obyčejné Malé Paket Plus: 45-60days, Pokud víte více o použití a přizpůsobení zubní gel produkty, vždy se můžete nás kontaktovat a těšíme se na jednání od vás. Děkuji.

Štítky: zajíček dřevěný kousátka, pro zuby teether, poznámkový blok polotovary, olej na latex, polotovary řetězy, kousátko, dětská deka klip, farma zvířat dřevěné teether, kočárek hračka, dřevěné teether.

Oblek 0-12 měsíců,4-6 měsíců
náramek Dítě Ošetřovatelství Náramky
Dětská Hračka dřevěné hlodavce
Balení Jeden naložený
Věkové Rozmezí 4-6 měsíců
Místo Baby Sprcha Dárek, Vánoční Dárek
Číslo Modelu Dřevěné teether
Funkce Dítě Děti Zubní Péče Výrobky
Název produktu dítě teether hračky
Velkoobchod přijmout
Značka mamihome
Tvar Zvíře
Materiál, Funkce PVC Zdarma
Materiál potraviny třídy silikonové perle
Pro Dětské zboží
Použití Holčička DIY Šperky Náramek Postýlku Hračka
or dřevěné prázdné

Přidat recenzi

1ks Dětské Dřevěné Teether Dítě Mobilní Kočárek Klip Olivový Olej Zvířat Dudlík, Řetěz Přívěsek Buk Hlodavce Prázdné Dřevěné Hračky, Hudební Chrastítko

Doplňující informace

Cena:296.78 Kč

Kategorie:misc

SKU: w37

Recenze: