Popis Položky

číslo dílu: HBL-0381 Kompatibilní S: VGN-NW FW VGN-NS VGN-BZ N-UO CR

Elektronické výrobky z různých důvodů, jako je například výrobní šarže, může být jste obdrželi výrobek s obrázky, co vidíte, je to trochu jinak.ale zaručujeme, funkce je stejná.

Doprava

My jen loď podle vašich www.kvetiny-florinda.cz adresu.

Nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelné adresy.

Budeme loď balíček do 24 hodin po zaplacení vymazány.

Pokud nemůžete přijímat zboží po 25 dnů, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Někdy Celní Odbavení může vyžadovat více dnů pro některé země ,prosím, buďte trpěliví, za několik dní.

Mezinárodní balík někdy bude zpoždění během dopravy způsobem,to je mimo mou kontrolu,prosím, laskavě to pochopit.Jako prodávající,doufám, že obdržíte okamžitě.

Podmínky Prodeje

1. Položky mají 90 Dnů Záruka.Vadné výrobky mohou být změněny v průběhu záruky.

2. Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od RMA datum emise, budeme měnit další jeden pro vás, nebo vrátíme peníze zpátky.

3. Pokud si koupíte špatné výrobky, prosím, informujte nás co nejdříve.Ale pokud vaše objednávka byla odeslána, pak veškeré náklady(včetně původní nákladní, manipulační poplatky a návrat nákladní dopravy, atd. ) jsou pro váš účet.

4. Plnou náhradu (včetně poštovné a manipulační poplatky), budou vydány za vadné, poškozené nebo zkresleny položky do 14 dnů.(den platby )..

Kontaktujte Nás

Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu.Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás a vždy zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro všechny naše zákazníky.

Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.Děkuji

Jsme schopni poskytnout vám s instalační příručce, pokud budete potřebovat, prosím, kontaktujte nás.

Máme tým podpořit náš zákaznický servis, takže pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Štítky: nabíječka sony pcg, kdl, vaio, 4k lcd panel, matrix samsung, nabíječka tv, acer lcd, lcd displej sony vaio, sr55, síťový adaptér sony pcg.

PATR NUMBER HBL-0381
Série PAVILON
Položka Stav Nové
Certifikace NIC
Číslo Modelu CS
Značka haoba
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka Sony

Přidat recenzi

Doprava zdarma Pro SONY STŘÍDAČE 1-445-672-12 VGN-NW FW VGN-NS VGN-BZ N-UO CR HBL-0381 1-443-890-11 1-443-887-51 nové LCD Invertor

Doplňující informace

Cena:234.31 Kč

Kategorie:Notebook Díly

SKU: w370

Recenze: