Vítejte v našem obchodě !

Velikost Grafu

Barvu grafu

Měření

Potřebujeme velikost jak je uvedeno níže:

Poprsí:_________ cm/palce

Pas: _________ cm/palce

Boky: _________ cm/palce

Rameno na rameno: _________ cm/palce

Rameno, na patře :_________ cm/palce

Rameno k podlaze s boty :_________ cm/palce

Výška :_________ cm/palce

Speciální požadavky: :__________________

Doprava

Když si objednáte,pls vybrat způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Budeme loď položky k vám do 7 až 15 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních shippments v důsledku rozdílu celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Pls na vědomí, že kupující jsou responsiable pro všechny další poplatky,makléřských poplatků,cel a daní,pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl shippments.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně,a kupující jsou responsiable pro cla.

Návrat Politiky

My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, pokud položky nejsou stejné jako popis.,plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu.Může tam být nějaký barevný rozdíl, protože fotografie a LCD účinek, nebudeme akceptovat takové návratu.Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná.Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení.Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naši zpáteční adresu a napsat "dar" na dodací detail listu.Prosím, použijte pravidelné poštovní služby a pošlete nám sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Jsme profesionální továrna na www.kvetiny-florinda.cz obchod ,specializuje se na Svatební A Události , Oblečení, Obuv A Doplňky a další široce se pohybuje módních produktů.

Jako jeden z předních šaty a svatební šaty návrháře společnosti v Číně, máme vlastní profesionální designéry a je navržen více než 90% produktů uvedených v našem obchodě.Máme vlastní profesionální fotografy a modely, a trvají na tom, že nabízí 100% reálné fotografie produktů.

Vždy se snažíme poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny.Většina našich výrobků jsou vyráběny ručně s přísné kontroly kvality procesu.Jsme také velmi silný na vlastní šaty a svatební šaty.

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Štítky: armádní lékárnička, hotest, kit mini, domácí elektrárna, lékárnička zdravotník sady, pomoc kit, box pro nouzové zastavení, kit přežít, přenosný ssd usb c, podpora.

Velikost one size

Přidat recenzi

Značka tag pro všechny Poplatek, Naléhavé Poplatek, na Zakázku Poplatek ,Poplatek za Změnu

Doplňující informace

Cena:1 343.20 Kč

Kategorie:misc

SKU: w401

Recenze: