Všechny fotografie si tím, skutečné zboží pro sebe, ale prosím, na vědomí, že fotografie nemusí odrážet skutečnou barvu světla položek.Cena objednávky nižší než KČ :7 , loď do Číny Post Obyčejné Malé Paket Plus ,žádné sledování informací , Na normální trvá 3-7 týdnů dodat, věnujte, prosím, Více trpělivosti čekat !!!Díky moc za vaše pochopení!Prosím, nepokoušejte se otevřít spor, aniž by požádal o pomoc!!!

3-Barvy Internetové kavárny počítač, jeden stroj, start 12 mm modrá červená zelená metal moc se symbolem světla tlačítko přepínač 5V deska 50cm line

Výchozí spínač jmenovité napětí 5V, délka 50cm, svařovací proces není snadné spadnout.Přímo vložen do základní desky počítače Používá pro spuštění počítače nebo restartu.

Pozor : červené a žluté je LED světlo, linie, není rozdělen na pozitivní a negativní, černá a bílá je přepínač line

World Wide Přepravní Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.Všechny objednávky budou shiped ven pouze v rámci 3 obchodní den.Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

Přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky, Pokud nemůžete pokladně okamžitě po transakci uzavřít, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů

Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.Pokud nejste spokojeni, nebo zboží je vadné, když obdržíte své položky, Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše položky.

Jsme podnikání v roce 2010, kdy tam byly jen 2 členové v našem týmu a dodávat jen naše telefony tvorby produktů na pár zákazníků !Nyní jsme se stali profesionálním dodavatelem, doufáme, že poskytuje náš produkt více a více kupujících !Děkuji za dejte nám příležitost, aby vás provozu, budeme dělat naše nejlepší pro vás !

Prosím, nezapomeňte nechat nám "5 HVĚZD" pozitivní zpětnou vazbu poté, co obdržel balíček,Budeme dělat totéž pro vás, Pokud splňujete jakýkoli problém, Prosím, ne levé žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc.jsme tu pro vás, pro jakýkoliv dotaz na nějaký problém, pošli mi zprávu!!!

Štítky: pc napájení přepínače, doutník plakát, tlačítko kovové push, přívěsek symbol, m3 výkon, soft start, síťový přepínač, atx vypínač, elektrody hladiny vody, malý přepínač internetu.

Typ Přepínače Tlačítkový Spínač
barva modrá červená zelená
Certifikace ROHS
Funkce Hliníkové Kovové
Typ Položky Přepínače
Číslo Modelu 12mm
Záruka 2 Rok

Přidat recenzi

Internetové kavárny počítač, jeden stroj, start 3-Barvy, 12mm kov napájení se symbolem světla tlačítko přepínač 5V deska 50cm line

Doplňující informace

Cena:185.49 Kč

SKU: w432

Recenze: