UT12E-ŘÁDEK a UT12M ŘADĚ jsou JEDNOTKY profesionální třídy napětí detektory.s IP67 ochranou gradeand vydrží 2 metersdrop, vysoké a nízké dual mode nastavitelná citlivost, detekce napětí rozsah, inteligentní identifikace nulové palebné čáře, zvukový a světelný alarm synchronizace řádku, funkce vibrace (U12E) proudový snímací funkce (UT12M vestavěný baterku na pero pomáhá uživatelům používat normálně za nevlídných světelných podmínkách.To je nepostradatelným nástrojem pro průmysl a domácnosti prostřednictvím CAT IV 1000V úroveň bezpečnosti zajištění bezpečnosti uživatele.

Funkce

Vysoké a nízké dual mode nastavitelná citlivost, detekce napětí rozsah

Inteligentní identifikace nulové linie

Zvukový a světelný alarm synchronizace řádku

Vibrační funkce (UT12E)

Indukční snímací funkce (UT12M)

Vestavěný baterku v peru

CAT IV 1000V úroveň bezpečnosti

IP67 hodnocení ochrany

Parametry výrobku

Obrázek Produktu

Záruka 1.- Jeden rok záruka. 2.- Pokud položka je vadné po obdržení, by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu). 3.- Jednou jsme si se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve. 4.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.Zásilka 1.- Můžeme dodávat výrobky po celém světě. 2.- DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici. 3.- Položky budou rozeslány s 3dny po obdržení platby. 4.- Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku. 5.- Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.Dovozní Daně nebo Cla 1.- Dovozní cla, daně a jiné poplatky, se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky.Tyto poplatky jsou poskytnuty kupujícím. 2.- Prosím, poraďte se se ty země Celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. 3.- Prosím, potvrdil, podrobné informace o doručení faktury.Například, jak moc cena, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položky, atd...Zpětné vazby 1.- Jako vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Díky moc za váš čas. 2.- Náš program bude odejít zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu. 3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám hezký den!

Štítky: diodový test, kouře tester, tester uni t, automobilové relé tester, UT12, UT15C, tester, uni t napětí, multimet, ut12m.

Napájení Baterie
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Detektor Napětí Detektor Napětí
Značka JEDNOTKA
Číslo Modelu UT12E
Typ Displeje Pouze Digitální
Napětí Detektor Tester Napětí Detektor Tester
Rozměry 160.5 mm x 21.5 mm x 25 mm

Přidat recenzi

JEDNOTKA UT12E/UT12M 24 -1000V AC Napětí Detektory bezkontaktní Tester Volt Aktuální Test Tužka/IP67/ LED indikace

Doplňující informace

Cena:266.30 Kč

SKU: w461

Recenze: