Notcie:

Vážený zákazníku přítel!Než jsme se dali zákazníka, jeden žlutý a jeden zelený šroubovák, ale obdrželi jsme zpětnou vazbu od zákazníka a provést úpravy v čase.Teď budeme posílat nejnovější šroubovák!Podívejte se prosím na naše obrázku popis!

Jak nainstalovat 3D joystick

1.Použít Y šroubovák k otevření 4 šrouby na joy con. 2.Použijte X šroubovák k otevření šroub uvnitř joy con. 3.Sundat malé železné 4.Pak se původní 3D joystick pečlivě

Seznam balíček

2 * Analogové páčky 2 * Černé Silikonové Gumové Krytky 1 * Y Šroubovák 1 * X Šroubovák 1 * Zvědavýma Nástroj 1 * pinzeta ( závisí na vašem nákupu výběr ) 8 * černé šrouby ( závisí na vašem nákupu výběr ) 8 * stříbrné šrouby ( závisí na vašem nákupu výběr )

FAQ

Otázka:Proč vidím někoho v komentářích říká, že Y-ovladač není dobré?

A: Vysvětlit, z designu Y-šroubovák , Y-šroubovák bude velmi snadné zlomit, takže bez ohledu na to, co velikost Y-tvaru šroubováku, tak dlouho, jak budete točit několikrát, bude to náchylné k problémům.Po mnoha odborných testů, jsme se nakonec rozhodli změnit 2.0 Y-typ šroubovák, protože i když vaše Y-šrouby jsou opotřebované, můžete použít naši 2.0 Y šroubovák vyšroubovat šrouby.A máme také odeslat 1.5 Y šroubovák, můžete použít vhodný šroubovák, děkuji za pochopení.

Dobrá kvalita a dobrý servis:

Vážení přátelé!Děkuji moc za návštěvu DataFrog Store!Vzhledem k aktuální zpoždění v globální expresní doručení, Zásilky nemohou být doručeny v požadované lhůtě.Aktuální doba dodání je cca 35-90 dní.Aby nedošlo ke zpoždění doručení vaší zásilky na dlouhou dobu, doporučujeme vybrat "www.kvetiny-florinda.cz Standardní Doprava".Většina zemí je možné dodat v 7-25 dní!Pokud překročíte časový limit přepravy platforma závazek, bude vrácení rychle!!!

Štítky: joycon spínač, baterie e58, cronus, pozadí pro narozeniny, večírek, rcm jig nintendo spínač, radost con nintendo spínač, NINTENDO SPÍNAČ, datum žába, Auto opravy nástroj, žába klobouk.

Kompatibilní 2 Pro nintendo spínač lite příslušenství
Funkce 4 Náhradní 3D Analogové palec stick Pro Nintend Spínač
Kompatibilní Analogové páčky Pro Radost con
Model 2 Pro Nintendo Lite Switch Radost con držet
Kompatibilní 1 pro nintendo spínač příslušenství
Značka ÚDAJE ŽÁBA
Funkce 6 pro nintendo spínač příslušenství
Původ KN(Původu)
Funkce 2 Pro Nintendo Spínač JoyCon Joystick
Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Kompatibilní 4 pro Nintend Spínače Analogové páčky
Číslo Modelu XXH07XLTZ08
Funkce 5 Pro Nintendo Spínač Radost-Cons 3D Analogové páčky
Kompatibilní 6 Pro Nintend Spínač Radost-Cons 3D Analogové páčky
Nintendo Model NINTENDO SPÍNAČ
Kompatibilní 5 Pro Nintendo Spínač Radost Con Náhradní Díly
S USB No
Funkce 3 Pro Nintendo Switch Controller Nástroj
Funkce Náhradní 3D Analogové thumbstick
Kompatibilní 3 Pro přepnutí radost con držet
Funkce 1 Náhradní 3D Analogové thumbstick pro Nintendo Spínač
Model 1 Pro nintendo spínač radost con držet

Přidat recenzi

ÚDAJE FROG 3D Analogový Joystick Thumb Stick Pro Nintendo Spínač Radost Con Tyč/Spínač Lite Nástroj Pro Opravu JoyCon Náhradní Sada

Doplňující informace

Cena:137.31 Kč

Kategorie:Video Hry

SKU: w493

Recenze: