▶Vlastnosti Produktu ▷Zbrusu Nový a testovány na reálných telefon. ▷ Perfektní fit pro váš telefon ▷ Účinně zabránit poškrábání,nárazuvzdorné ▷Není požadovaný nástroj pro instalaci,jen lapat na telefonu ▶poskytujeme ▷Real doprava Zdarma s výhodným Logistické každé Zemi ▷Loď z položky do 72 hodin ▷Spolehlivý Zákazník Obsluhovatele řešení váš problém do 24 hodin v pracovní Dny ▶Oznámení ▷cena je relativně nízká, zisk je velmi skromné, budeme používat ekonomiky expresní dodání,může se stát trochu déle, než se loď,prosím, trpělivě čekat. ▶ Jedna Věc, Důležité ▷ruský Kupující Musí nechat celé jméno, když objednávce,nebo to může být dodání.Prosím, dejte nám 5 hvězdiček, podporu a povzbuzení, budeme dělat lépe.♥ Hezký den~☻

Štítky: děti bambulí náramek, klíčenka 2 auto alarm, klíčenka cizí funko, poškrabané plastové pouzdro, poškrabané razer spínači, klíčenka amstaff pes, klíčenka 3d činka, poškrabané coolermaster, klíčenka 2 kazety.

Kompatibilní iPhone Model 11 Pro IPhone
Značka HOSSSBROS
Kompatibilní Značka Apple iphone
Funkce Anti-knock
Design Matný
Typ Vybavená Případě

Přidat recenzi

Estetické Umění pieter bruegel gif obraz měkké silikonové skla Telefon pouzdro shell Pro iPhone 6 6s 7 8 Plus X XR XS 11 Pro max.

Doplňující informace

Cena:95.73 Kč

SKU: w518

Recenze: