Přenosný Vodotěsný Automic Otevření Pláži Hlava Obličej Stan Stínu Slunce Anti-UV Odstín Markýza Mini slunečníkem Piknik Camping Stany

Body:

1、UV Ochrana: přenosná sun shade canopy poskytuje pohodlí pro váš obličej, když jste opalování. A to může poskytnout 50+ uv ochranu pro váš obličej a vlasy, a to může odolat škodlivých UVA a UVB paprsky slunce, a tak poskytuje nejvyšší úroveň ochrany obličeje, aby se zabránilo stárnutí kůže.

2、Snadno přenosný: přenosná slunce odstín baldachýn vlastnosti ultra-lehké konstrukce, takže můžete snadno nosit to bez ohledu na to, kde jste.

3、Ideální pro Opalování: přenosná slunce odstín baldachýn může blokovat sluneční světlo a chrání oči před slunečním zářením. Přenosné sun odstín baldachýn může kůže pohodlné.

4、Plně Automatické: přenosné sluneční odstín baldachýn, otevře se automaticky do 2 sekund, montáž není nutná. Zip část na horní vám umožní snadno používat váš dotykový smartphone.

5、Široké Použití: přenosné sluneční odstín baldachýn je vhodný pro piknik, kempování, pláž, trávník, jezero, které je ideální pro: pláž, opalování.

Specifikace(přibližně):

Barva: modrá

Materiál: 190T stříbro potažené polyesterové tkaniny

Velikost 80*50*55cm/31.50*19.69*21.65 v

Balení Seznam:

Přenosné Sun Odstín Baldachýn*1

Skladovací Taška*1

Štítky: kamp kempování stanu, slunečník wedkarski, tenda kempování, pěší turistika, postel dětská postýlka, děti magnet, tábor venkovní stan, turistický stan postýlka, camel venkovní, turistický stan, pláž slunečník.

Typ 1 - 2 Osoby Stan
Tyč Materiál Další
Funkce 1 Přenosný Vodotěsný Automic Otevření Pláži Hlava Obličej Stan
Vrstvy Jeden
Funkce 3 Markýza Mini Slunečníkem Piknik Camping Stany
Typ Budovy Rychlé Automatické Otevření
Oblast -
Funkce 2 Hlavu Obličej Stan Stínu Slunce Anti-UV Odstín
Počet Uživatelů jeden
Styl venkovní
Funkce 5 Hlavu Obličej Stan Stínu Slunce Anti-UV Odstín
Vnější Stan Nepromokavý Index 1000-1500 mm
Sezóna Tři-sezóna Stan
Struktura Další
Funkce 4 Markýza Mini Slunečníkem Piknik Camping Stany
Číslo Modelu Hlavu Obličej Stan Sluneční Clonou
Tkanina Další
Spodní Nepromokavé Index 1000-1500 mm

Přidat recenzi

Přenosný Vodotěsný Automic Otevření Pláži Hlava Obličej Stan Stínu Slunce Anti-UV Odstín Markýza Mini slunečníkem Piknik Camping Stany

Doplňující informace

Cena:191.46 Kč

SKU: w548

Recenze: