Lidé s různým stupněm fyziologické hypoxie může být také použit k odstranění únavy po těžké fyzické nebo duševní vyčerpání, a rychle obnovit tělesné funkce, nízká hlučnost a klidné inhalace kyslíku. Multi-dav použití: ve středním věku a starší/těhotné ženy/slabé postavě/test studenti Inteligentní velkým displejem: snadné ovládání, jasné a jasné, pouze hlasové vysílání, snadné pochopit.

Model: ZY-1S

Napětí: 220V

Příkon: 170VA

Kyslík průtok: 1-6L velký tok nastavení

Produktu velikost: 266*230*295 mm

atomizace funkce je lékařská metoda léčby. Využívá atomizace zařízení, aby se rozešli léky nebo řešení do malých kapiček, které jsou zavěšené ve vzduchu, vdechl do dýchacích cest a plic, a čistí dýchací cesty. Léčba (proti křečím, anti-pobuřující, vykašlávání a zmírňuje kašel), s malými vedlejšími účinky a dobrou terapeutický účinek, zejména pro astma, kašel, chronická bronchitida, zápal plic a dalších onemocnění dýchacích cest, bronchitida

Štítky: kyslík koncentrátor, 78l08, kyslík portabl, airwrap napálit, koncentrátor kyslíku 10 litrů hodinu, generátor přenosný koncentrátor kyslíku, olivový oxygene koncentrátor, přenosný kyslík koncentrátor, ozon generátor, přenosné zařízení kyslík.

Instalace Přenosný
Typ Generátor Ozonu
Certifikace CCC
Výkon (W) 120w
Číslo Modelu ZY-1S
Objem Vzduchu 50m3/h
Anion Hustota ne lonizer
Původ KN(Původu)
Napětí (V) 220V
Značka YunlinLi
Funkce Okysličení
Použití Stavu Domácnost

Přidat recenzi

6L Kyslíku Nastavitelný Koncentrátor Kyslíku Dělat Stroj pro Domácnost Přenosná Těhot Starší Kyslíku Stroj 220V

Doplňující informace

Cena:2 691.95 Kč

Kategorie:misc

SKU: w562

Recenze: