Banner Podrobnosti ► Dopis se pohybuje mezi 4,5" až 9" na výšku ► Dopisy jsou malými písmeny ►Černá/Zlatá/Stříbrná/Červená/Modrá/Růžová/Fialová Lesk na jedné straně, pevné bílé na druhou ►je Dodáván v jedné délce na Bílém Provázku ►nechám vás spousta délky na každém konci pro snadné v zavěšení. Pokud potřebujete vlastní dopis,pls objednat a dát mi zprávu,díky. (Prosím, dovolte manuální měření, chyba v 0,5-1 cm) Barvy se mohou mírně lišit, vzhledem k nastavení monitoru ***Prosím Poznámka*** To je detailní zobrazení všech barev, tyto produkty nejsou zahrnuty v pořadí, >>Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Platba:

>>Přijímáme kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby. můžete si vybrat jednu z nich za to platit.

Doprava:

>>Máme mnoho přepravy. dodáváme s DHL, EMS, hongkong post ,singpost, swisspost, rozcestník, doprava atd.. V rozmezí doprava zdarma, Budeme volit různé lodní podle různých zemích, s cílem zajistit nejrychlejší produktu na ruce.

Návrat Politické Zřízení:

>>Pokud chcete vyměňovat položky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás, do 7 dnů od obdržení objednávky. byste měli platit za další poplatky. a prosím, udržet položky vrací udržet v původním stavu.

Zpětná vazba:

>>Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj. upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi položky. jsme opravdu doufám, že se vám to líbí. pokud nejste spokojeni s tím, prosím e-mail na nás, uděláme, co bude v našich silách, aby služba vás do 24 hodin.

Kontaktujte nás:

>>Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím, neváhejte nás kontaktovat! Děkuji!!!

Štítky: hjc, hematit, zběsilý, upír, Bílá Žlutá, cersei, na satisfyer, triquetra, nobel, stun.

Příležitosti Svatba A Zasnoubení
Klasifikace Výrobku Bannery
Materiál Třpytky Karton
Číslo Modelu hurá do 75 let banner
Značka SPORTOVNÍ MYSL

Přidat recenzi

75. narozeniny, party dekorace pro zdraví do 75 let banner happy birthday zlata znamení výročí svatby party decor dodávky

Doplňující informace

Cena:99.14 Kč

Kategorie:Event & Strana

SKU: w595

Recenze: