Mobilní Platební Čárový kód Scaner T-D4 Nejlepší Skener Čárového kódu pro Obrazovky Podporu Většiny 1D A 2D Čárový Kód na Obrazovce: 1D čárové kódy: Code 39, Code 93, UPC-A, UPC-E0, UPC-E1, EAN-8, EAN-13, Interleaved 2 of 5, ISBN 2D Čárové kódy: QR Code, PDF 417, Data Matrix Humanizovaný Design okno skenování a vodorovné rovině tvoří 45 stupňů zkosení. Tato konstrukce eliminuje potřebu, aby uživatelé nastavit úhel telefonu přizpůsobit T-D4 skenování Více vhodný pro zákazníky skenování pohyby. Min Velikost, Velký Scan Vysoce výkonné Skenování Engine, Aby skenování snadno v různých úhel Detaily, Aby Skvělý Módní Desing. USB Rozhraní. Plug and Play , Žádné ovladače nezbytné.

Non-Odnímatelný Kabel, Delší Použití Života. Zvukové upozornění Vlastní Design je Přijatelná (MOQ:1000KS).

Non-Slip Polštářky. Žádné Škrábance na Stole.

Všechny Dobrou zpětnou Vazbu z celého Světa

1,5 m Anti-Podzim + IP54 + Bublina sáček balení Znamená, Oslovit zákazníky, bezpečně Balení Velikost: 16*10*10.5 cm Hmotnost: 0,3 kg

TEKLEAD má alwa ys zaměřen na výzkum a vývoj rozpoznání čárového kódu zařízení, usiluje o inovace z produktu výkon a design, a od detailů, aby se design výrobku lidštější a zlepšení uživatelské zkušenosti. V reakci na předpokládané potřeby trhu, společnosti samostatně vyvíjí a inovuje a produkuje řadu industrial-grade a komerční-grade rozpoznávání čárových kódů zařízení, který je široce používán v průmyslové, obchodní, dopravní, finanční, lékařské a zdravotní, tabákový průmysl, mobilní platby a kancelářské automatizace, atd. Th e výrobek má vynikající výkon skenování a vynikající tlumení, odolnost proti prachu a vodě. Telide vytvořila s mnoha zahraničních značek, a jeho hlavní trhy jsou v Jižní Americe, Západní Evropě, Indii, Jižní Koreji a dalších zemí a regionů.

Naše certifikáty

Štítky: 2d scanner wireless, galvo, kód qr scanner, slide scanner, filmový skener fotografií, 3d skenování, kia auto skener, 2 elm, odkaz platba, skener a3 a4.

Typ Rozhraní USB
Barevná Hloubka 32 Bit
Skenovatelný Materiál Displej
Typ Barcode Scanner
Rychlost Skenování 300scans
Značka TEKLEAD
Číslo Modelu T-D2
Scan Šířka A4
Skenování Vzdálenost 3-15cm
Packig Velikost 17*11*10 cm
Scénář Využití Mobilní platby
OEM/ODM Přijatelné
Optické Rozlišení 640*480
Typ Produktu Čárový Kód Skener
Dekódování Schopnosti 1D/2D/QR
Scan Typ Prvku CMOS
Délka Kabelu 1,2 m
barva Bílá
Skenování Zdroj Světla led
MOQ OEM za 20 dní
Senzor CMOS
Velikost 12.5*10*8cm
Rozhraní USB/COM(RS232)
Typ Společnosti Výrobce

Přidat recenzi

TEKLEAD Automatické 2D Čárových Kódů Hands-Free, USB QR Čtečka Čárových kódů pro Mobilní Platby pro Obchod, Supermarket,Restaurace

Doplňující informace

Cena:557.54 Kč

SKU: w765

Recenze: