Vlastnosti:

100% zbrusu nové.

Použití: šití nástroje

Barva:mix barev,jako obrázek show

Materiál: Silikon

Velikost:4.3*2 cm/1.69*0.79 inch

Pakcage seznam:

12ks/sáček Silikonový spodní Nit Cívka Police

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.kvetiny-florinda.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.kvetiny-florinda.cz!

Naše kancelář hodiny jsou od 9:00 hod. do 6:00 hodin (GMT+8) od pondělí do soboty. A naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Peking) pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, neváhejte nás kontaktovat na www.kvetiny-florinda.cz zprávu,budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše dotazy do 48 hodin. během prázdnin se za zpoždění odpovědi,jsme hluboce omluvit.

Štítky: klip závit, cívky clip, tabáková roll válečkem, kůže roll wrap, tvář masager válec, cívky, cívky svorky, příslušenství šít, kreslený roll wrap, pro vlasy válec.

Materiál Silikonové
Značka dophee
Typ Šicí Stroj Díly
Použití Další
Velikost 4.3*2 cm/1.69*0.79 inch

Přidat recenzi

Dophee 12ks Silikonový Cívky Klipy Vlákno Válec Cívka Police Pevné Zabalené Svorky Smíšené Barvy, Šicí Příslušenství

Doplňující informace

Cena:104.26 Kč

SKU: w797

Recenze: