★【PRÉMIOVÉ KVALITY】: Naše barevné tužky set je dodáván s 72 různých barev, které jsou zářivé pro vaše kreslení nebo omalovánky. Všech 72 barevné tužky jsou unikátně navržen a vyroben pro milovníky umění, stejně jako začínající a profesionální umělci. Každé barvení tužky je předem naostřený a barevné značení pro snadnou identifikaci.

★【Vysoce Kvalitní VEDENÍ a SNADNĚJŠÍ OSTŘENÍ】: Silné a spolehlivé s olověným jádrem, na ochranu proti frustrující rozbití během všeobecné použití a ostření, takže si můžete barvu s důvěrou. Lípa a Speciální Lepidlo Řemeslo, pevně držel vedení a lamel. Tipy: Při ostření, ujistěte se, že otáčení tužky jemně a rovnoměrně, nutí příliš těžké nebo nerovnoměrně je důvod, proč jader zlomeniny.

★【IDEÁLNÍ vánoční DÁRKY】: Vaše děti a přátelé budou líbit barevné tužky set, protože to je vaše naděje pro ně být umělci. Zda zbarvení své oblíbené secret garden omalovánky nebo jednoduše kreslení na jejich náčrtu pad, tyto barevné tužky bude vždy být nejlepší dárek na Vánoce, Nový Rok, Narozeniny, a naše dič nádherná krabička bude vždy mít WOW faktor.

★【Bezpečný a Non-Toxické】: CE Mezinárodní Certifikace. V souladu s Evropskou bezpečnostní normu EN71,to je non-jedovatý. Poznámka: Není vhodné pro děti do 3 let.

★【Záruka spokojenosti】: Tato prémie barevné tužky sada je vynalézavý rozmezí 72 barev zaručena odstranit kreslení nebo malování omezení. Jsme si jisti, že budete milovat barvení tužky, které vám nabízíme doživotní záruku. Vy NYNÍ získat!

Štítky: diy barevné tužky, adult omalovánky princezna, tužky, barevné tužky, 180 barevné tužky, Kniha, dessin omalovánky, whack a mole, deli stationeri, brož kamej, barevné tužky deli.

Vést Tvrdost 2B
Olovo Barva Barevné
Číslo Modelu Deli 6565-6568
Rozpustné Nebo Ne Pastilka

Přidat recenzi

Deli 72 barev Dospělých Barvení Tužky pro Kreslení, omalovánky, Kreslení Pastelky dárek pro děti, Školní Potřeby

Doplňující informace

Cena:325.14 Kč

Kategorie:misc

SKU: w814

Recenze: