Specifikace:

Produkt materiál: prodyšný mesh tkanina + paměti bavlna

Barva produktu: černá, béžová

Velikost produktu: 36*30 cm/33*30

Hmotnost produktu: 0.39 kg/0,3

Poznámky: povlak na polštář je vyjímatelný a omyvatelný, paměťové pěny polštář není v pračce

Funkce:

1.Jízdy na dlouhou dobu, nebo jízdy po dlouhou dobu může být skutečnou bolest v krku a zad.

2.Pro auto sedadla, opěrky hlavy, krku polštáře jsou přesně to, co vaše auto nemá!

3.Ergonomie a úlevu od bolesti v krku: Tato paměťová pěna auto krk polštář je ergonomický a může poskytnout silnou podporu pro krční páteře a hlavy.

4.Prodyšný a snímatelný potah: Toto krku podporu polštář, prodyšné a měkké tkaniny kryt může udržet cirkulaci vzduchu. Povlak na polštář je snímatelný a pratelný v pračce.

5.Odolný: Naše opěrky hlavy jsou vyrobeny ze silné, s vysokou hustotou paměťové pěny, aby udržet svůj tvar, měkké a pohodlné. A s další vnitřní ochrany zařízení, aby se zabránilo to z kontaminace pot a prach.

6.Perfektní autosedačka dodatek: Pro auto sedadla, opěrky hlavy a krku polštáře, to je přesně to, co vaše auto nemá! Pomoci zmírnit bolest v krku a poskytnout vám podporu, kterou potřebujete při jízdě. Velmi pohodlné a podpůrný, velmi vhodné pro sedadlo řidiče a sedadlo spolujezdce.

Balíčku Včetně:

Polštář*1

Štítky: výšivky polštář, auto krk polštář, polštář samet, dětská opěrka hlavy polštář, cestovní polštář, auto opěrka hlavy polštář, auto samolepka, vincent opěrku autosedačky, opěrky hlavy polštář, cussion.

Materiál Přírodní vlákno
Značka ODOMY
Výplňový Materiál Syntetické Vlákno
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Auto Opěrky Hlavy Neck Pillow Auto Příslušenství Polštář Auto Sedadla, Opěrky Hlavy Neck Protector Automobily Seat Krku Zbytek Paměti Bavlna

Doplňující informace

Cena:236.23 Kč

SKU: w832

Recenze: