B6000 t8000 s 15ml Multi-Účel Lepidlo Odolný Mobilní telefon s obrazovkou Lepidlo

Vlastnosti:

Bezbarvý, bez chuti, bez bělení

Žádné žloutnutí, bez kalení

Univerzální lepidlo

Vysoká viskozita, bez koroze, Perfektní pro každý typ struktury také pro vaše DIY vlasy příslušenství, miniture domu, panenky, a jakékoli umění andcrafts projektů

Upozornění:

Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt

Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

Popis:

Materiál: měkké lepidlo

Velikost: 10.7*3.5 cm

1x Lepidlo Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.kvetiny-florinda.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: geely převodovka, lepidlo super, lepidlo uv, stabond pvc lepidlo, lepidlo lcd, lepidlo telefon, super silné lepidlo velké, plíseň, poxypol, t 8000.

Typ Tekuté Lepidlo
Původ KN(Původu)
Kapacita 15ml
vhodný pro 1 Pouzdro na telefon / Displej DIY
DIY Dodávky Instalatérské práce
Číslo Modelu PVC
Podpora Dropshipping
Certifikace OEEZ
vhodné pro 2 Brýle Opravy
vhodné pro 3 PVC & Crystic Opravy

Přidat recenzi

B6000 t8000 s 15ml Multi-Účel Lepidlo Odolný Mobilní Telefon Opravy Lepidlo Mobilní Telefon, LCD Dotykový Displej Super Lepidlo

Doplňující informace

Cena:126.43 Kč

Kategorie:misc

SKU: w835

Recenze: