Stříbrná/Černá Sherlock S2 Aktualizace na S3, Smart Stick zámek Elektronický Zámek Bluetooth Wirelless Otevřít nebo Zavřít Dveře, pracovat Inteligentní Aplikace Ovládání obsah Balení: smart Lock * 1 (stříbrné nebo černé volitelné , Vestavěné baterie) zámek je instalován uvnitř místnosti, místo mimo pokoj. Tento model byl aktualizován na nový model S3 1. Aktualizace 1: Odstranil nevýhody vázán/nelze smazat, které mohou často vyskytují ve staré verzi, a to přidává funkce reset. Když potřebujete změnit umístění pro instalaci, budete již muset tvrdě pracovat, aby najít prodejce, sami můžete jej resetovat. 2. Aktualizace 2 : Odstraněny posuvné odemknout funkce. Někteří kupující odpověděl, že oni nemohli odemknout pomocí touch. Jsme upgrade produktu, a změnil to na klíč, odemknout a zamknout, což je více bezpečné a stabilní. Prosím, aby S3 smart lock. 3. Aktualizace 3 Inteligentní APLIKACE bluelok , jsme inovovali software a již podporuje sherlock, ale bluelok smart je používán. To je chytrá APLIKACE na míru pro nás profesionální technici. To bude stabilnější a vyspělejší než Sherlock. Již nebudete narazíte na chyby, například nelze odstranit/přístroj nereaguje/reakce timeout, atd.

Hlavní Rysy:

❤【Smart lock】 Up datum pro Novou položku S3, můžete mít svůj starý zámek a klíče. Tento zámek snadno instalovat na dveře, můžete stále používá své staré klíče. Použijte tento inteligentní lock, můžete otevřít dveře bez klíče,stačí jednoduše použít SHERLOCK aplikace k otevření dveří po telefonu. Můžete sdílet oprávnění se svým přítelem, udělit přístup pro pár týdnů, pár hodin, pár minut. Je to na vás. ❤【Snadné instalace 】 DIY instalace. Nainstalovat asi 20 minut se šroubovákem. před objednávku , prosím, zkontrolujte, zda zámek, uvnitř domu, a pak tváří v tvář své dveře. Pokud váš Zámek je na levé straně, vyberte v Levém Smart Lock.Pokud váš blok je po pravé straně, vybrat pravé straně smart lock blok. ❤【Vzdáleně distribuovat virtuální klávesy 】majitel může nastavit virtuální klávesy s různými právy a distribuovat je na dálku pro rodinné příslušníky , nájemníky , nebo čištění tety . můžete si flexibilně nastavit dobu použití . když klíče po vypršení platnosti , můžete odstranit klíč. ❤【Bezklíčové 】 Nákup poznámky: ① Produktu směr zvolit : smart lock muset zkontrolovat s vaší domácí dveře směrem (vlevo otevřete dveře, nebo přímo otevřít dveře),Pak vybrat ten správný směr.

② Vnitřní a vnější strany zámku potřebovat keyhole Tento produkt je vhodný pro anti-krádeže zámky dveří,a uvnitř klíče jsou potřebné otvory na straně dveří, zámek a klíčový spínač zámky mohou být použity.

③ Dveře specifikace:

Ve srovnání s následující obrázek, můžete Sherlock smart lock být nainstalovány?

④ Klíč specifikace:

Kontrast k instalaci zámku

⑤ Zamykání obvodu požadavky na velikost smart lock je slepena s 3M lepidlem,prostor musí být rovný a zamykání šířka je menší než 73 mm.

⑥ Klíčové požadavky na velikost

Je potřeba klíč do smart lock,tady je klíč, velikost:

Sherlock inteligentní zámek uvnitř dveří

Dokonalý tvar design, nemá vliv na odemykání dveří, dotykový spínač, lepší pohodlný spínač dveří

3 druhy inteligentní přepínač režim dveře

1.Bezdrátový Inteligentní klíč, který otevírá 2.Mobilní APLIKACE se otevře 3.Tlačítko k otevření dveří

Štítky: vima smart lock válec, sherlock holme, zámek baterie, zamykání smart wi-fi, domů smart, zámek tuya, zámek wafu, tsa zámek, půjčovna tracker, zamykání smart.

Původ KN(Původu)
smart Lock Aplikace Telefonu, Ovládání Zámku
Číslo Modelu S3 Smart Zamykání
Značka GEEKDEER
Elektronický Zámek Sherlock Inteligentní Zámek dveří
Materiál hliníkové slitiny
Rukojeť Směrem Nechal Tlačit
Sherlock Klíč Zakoupit samostatně ( není součástí balení)
barva Black/Silver volitelné

Přidat recenzi

Doprava zdarma Sherlock Stick Smart Lock Phone App Ovládání Elektronické Bezdrátové Bezklíčové Zámek s 3ks Bluetooth Klíč

Doplňující informace

Cena:2 220.98 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8511

Recenze: