Značka: Yvonne Top Značka Na www.kvetiny-florinda.cz Paruka Typ: Stroje Vyrobené Paruky, Non Krajka Paruky Paruka Textura: Rovné Vlasy, Barvy: Barva 1 Barva / 4 Materiál: Lidské Vlasy, Bez Chemických Zpracované Vlastnosti: Rose Čistá,Prodyšná, Elegantní Čistý,Nastavitelné Popruhy,Hřeben na přední Jakýkoliv Dotaz, Prosím, Kontaktujte Naši Prodejní.

Dvě možnosti barev může být vybrána, jak se vám líbí.

Speciální Design

Vlasy paruka může být rovněž přepracována tak, jak se vám líbí!

Pro ženy, denní použití a jiné příležitosti jako jsou večírky, módní přehlídky, seznamka. Přinese vám větší důvěru,a další kouzlo!

Žádné Chemické Zpracování Vlasů

Panenské vlasy bez chemického zpracování donored mladí dárci mohou být barvené a železo-tv s plochou.

Speciální design dělá vypadat více zvláštní a atraktivní.

100% Virgin Lidské Vlasy

Měkký, b ouncy a lesklé.

Minimální ubývání a minimální zamotání.

Stroje Vyrobené Paruky, Non Krajka Paruky

1. Fyzickou adresu je nutné. Nenechávejte PO BOX adresu, expresní společnosti nepřijímají. 2. Neopravňují express společnosti opustit svůj balíček na dveře, za žádných okolností. To způsobí, že balíčky ztracené často. 3. Jako www.kvetiny-florinda.cz potřebuje 6-24 hodin pro ověření platby, budeme loď vlasy do 24 hodin po zaplacení jasné.

1.Jak hřeben paruku?

Když potřebujete, aby hřeben paruku, být jemný. Nepoužívejte pravidelné kartáče, a pokud můžete, pouze hřeben. To nepotřebuje česaná každý den, tak ať to ostatní.

2.Jak udržet tvar?

Zatímco sedíte doma, sundat a dát na paruku stát. Stojan vám pomůže udržet svůj tvar a brát to z hlavy snímá z vaší vlastní škubání a tahání vlasy ven.

3.Jak umýt paruku?

Po mytí paruku, ne shake it v ručníku. Buďte opatrní a suchý kus-za-kus. Tím zajistíte, že prameny vláken nechcete spadnout. Nikdy také styl vašeho paruku, když je to mokré. I ty mokré-na-styl vlasy kulmy jsou známé k poškození vašeho paruku.

4.Jak na suché paruku?

Po nasycení vaše paruku ve vodě, vymačkejte do sucha. Nemusíte ždímat nebo základ vašeho paruku, by se mohl stát mis-tvarované a suché vtipné.

5.Jak si vybrat kondicionér?

Při mytí vaše vlasy, nikdy nepoužívejte šampon určen pro přírodní vlasy. "I když normální kondicionér je OK, šampon je příliš tvrdé a může vést k padání vlasů.

6.Jak často se péče o paruku?

Můžete stav své vlasy každých pár týdnů, nebo tak, aby to lesklé a měkké. Ujistěte se, že nechcete dělat každý den, a ujistěte se, že vypláchněte nebo by to mohlo vést k build-up ve vašem paruku.Jen umyjte si paruku po sobě na 25 krát. Pokud to budete dělat denně, nebo i týdně, to může vést k vaše paruka při pohledu méně realistické a rozpadá.

Štítky: vlasů lidské paruku, yvonne ٥, velmi krátká paruka, šedé krátký pixie střih paruku, blu vivo xi, houba pixie střih paruky, halfwig kinky kudrnaté, dámské barevné krátké paruky, barva krátká paruka, plnou hlavu krajka paruku.

Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Textura Rovně
Čepice Velikost Průměrná Velikost
Značka yvonne
Materiál Třídy Panenské Vlasy

Přidat recenzi

YVONNE Krátký Pixie Střih Paruky Pro Ženy Přírodní Barva Rovnou Brazilský Virgin Vlasy Stroje Vyrobené Paruky

Doplňující informace

Cena:723.62 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8515

Recenze: