1.ODOLNÝ DESIGN:tyto tetování inkoust kroužky jsou vyrobeny z pevné a odolné plasty,žádné zvláštní vůni.a pokud jste velmi citlivý na to,prosím, používat nějakou alkoholu otřete ji (není součástí balení) před použitím, design cup vytvořil hluboké studny,která zabraňuje kapaliny z pre-zrale laciné 2.NASTAVITELNÁ VELIKOST:lepidlo držitel kroužek průměr je nastavitelný,perfektní fit pro vaše prsty, která je velmi pohodlné použití a budete nikdy nebudete muset obávat, že barvy nebo lepidlo se rozlije. Pokud máte pocit, tetování lepidlo prsten poháru byly pevně na prst, jsme navrhli, je otevřít ohýbáním je otevřené,pak je to blízko zpět na jeho vlastní, a přizpůsobit váš prst dokonale 3.ŠIROKÉ POUŽITÍ:lepidlo kroužky umožňují použití pro pigment,inkoust,drží lepidlo,odstraňovač a lash primer při aplikaci prodlužování řas a tetování aplikace. 4.VELIKOST a BALENÍ: Tetování inkoustu čepice střední průměr je 0,55 palce/ 1,4 cm, prst kolo průměr je 0.67 palce/ 1,7 cm,300KS prodloužení řas prsten, pohár,Velkorysé množství je dost, aby použít na dlouhou dobu. 5.POHODLNÉ POUŽITÍ:jednorázové použití pro rychlé použití,žádný nepořádek uklidit,dělá řasa aplikace mnohem jednodušší;Skvělý produkt pro make-up,nail art,tetování,atd. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo nespokojenost,prosím, kontaktujte nás na volný čas,budeme řešit pro vás.

Štítky: květina náladu prsten, auto držák, foto obočí, prodloužení řas dodává komplet, stát permanentní make-up stroj, toaleta make-up příslušenství, zdobený make-up držák, rodina falešné tetování, rtěnka, jednorázové ply.

barva Bílá
Průměr 1,5 cm
Velikost prstenu 2.5*2cm
Místo Zhejiang,Čína
Značka VEDDIN
Číslo Modelu Tetování Prsten Inkoust držitelé poháru
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Použití pro tetování
Typ Tetování příslušenství
Množství 500pcs/Lot

Přidat recenzi

500pcs Jednorázové Microblading Pigment Lepidlo Kroužky Tetování Inkoust Držák S/M/L Make-up Obočí Příslušenství Prodloužení Řas Lepidlo Šálky

Doplňující informace

Cena:166.09 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8537

Recenze: