Materiál-Ústa Masky Je Vyroben Z 100% Polyesterového Materiálu, A Může Být Použit Po Celý Rok. Příjemný A Prodyšný Materiál nebude Třít Svou Tvář, A To Je Snadné Nosit, Aniž by docházelo Nepohodlí. design--Vybaven dvěma filtry s aktivním uhlím kus s vyměnitelnými 5-ti vrstvou ochranu, a M-tvaru nos klip. Pokud chcete chránit své zdraví rodiny a získat chválu z vašich přátel, stejně, nemyslím si, že bude chybět. velikost-Dvě Velikosti Pro Děti A Dospělé (velikost S:7.9""x5.8""). Ústa Masky Je Dostatečně Široký K Pokrytí Nos, Ústa A Tváře, Poskytuje Dokonalou Ochranu. Příležitostech-Platné pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, nebo pohlaví, ale také v průběhu celého roku. I ve vašem životě, to nebude mít vliv na svou práci, nebo váš každodenní život. To je nutností v každodenním životě. Funkce-prachu maska má vlastnosti, anti-prach, anti-bakterie, anti-výfuk, atd. které nemůžeme vidět a vůně, které jsou škodlivé pro tělo a škodlivých částic vzduchu. Něco musíme mít v našich životech. To je dobré pro vás nosit tuto masku kdykoliv. Krásné vzory mohou zlepšit váš vzhled.

Štítky: černá a bílá šachy, board šachy, jednorázové šachy masky, šachy, šachy maska, příležitostné ženy, maska ústa, šaty gothic žena, ponožky van, mikina.

Vzor Typu Solidní
Pohlaví MUŽI
Materiál Polyester
Původ Čína Pevniny
Bezpečnostní standard NIC
Certifikace NIC
Třída ochrany NIC

Přidat recenzi

CIGOCI Černé a Bílé Čtverce Šachy, Anti-Prach, Držák Masky pro Ženy, Muže, Pyl Cosplay Skate Polovinu Tváře Ústa Masky -

Doplňující informace

Cena:85.07 Kč

Kategorie:Pánské Doplňky

SKU: w8546

Recenze: