Krok dolů Transformátor, Elektrický DC Převodník Adaptér 48V 72V 96V NA 12V 10A USB 5V Vstupní napětí: 48V-96V jmenovité napětí Vstupní Proud: 10A, Výstupní Proud: Špičkový 10A. USB výstup: 5V 1A Pracovní Výkon: ≤100W (prosím, použijte v rámci této napájení) Rozměry: 9X5X3.5 CM (délka X šířka X výška) Účely: pro dvě high-power elektrický motocykl zařízení, jako jsou vakuové lampy xenonová lampa šnek Dual Tone platí Také pro baterie, vysokozdvižný vozík, elektrický dopravní vozidla, elektrické autobusy, elektrické golfové vozíky a další vozidla na elektrický pohon pomocí přeměny energie, přístrojové vybavení, plynového pedálu, světla a další napájení. Elektroinstalace Popis: DC: červený +, černý -, žlutý výstup Vstup sekce: červená je pozitivní, mohou být přístupné elektrické spínače zámku dveří linkový výstup terminálu a černý drát na negativní společného; Výstupní sekce: yellow line 12V pozitivní, black line je negativní, společné; Funkce: 1) ochrana proti zkratu 2) nadproud ochrana 3) přepěťové ochrany Poznámka :prosím, konektor správný drát ,a ne používat vyšší 10A ,lepší je snížit trochu Platby:

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Payan to checkout bezprostředním musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud jste cmediately po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Doprava:

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Návrat:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.kvetiny-florinda.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Záruka:

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.kvetiny-florinda.cz!

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: 3000 watt měnič, 12v 1500w, nabíječka pb, 120v napájecí zdroj, 28v napájení, kolečko kola, 80v dc, 96v baterie, vnitřní zrcátko audi, 24v 4a.

Použití Další
Typ Výstupu DC
Připojení Plug V
Výstupní Rozhraní USB
Číslo Modelu 48-96

Přidat recenzi

Krok dolů Transformátor, Elektrický DC Převodník Adaptér 48V 72V 96V NA 12V 10A USB 5V

Doplňující informace

Cena:296.36 Kč

SKU: w856

Recenze: