Zvětšení:4-16x Průměr objektivu:44mm Průměr Okuláru:34 mm Výstupní pupila:8 cm Síťka:Červená/Zelená Osvětlený záměrný kříž Průměr Trubky:25,4 mm Materiál:Hliníkové slitiny Délka:360mm Hmotnost:600g W/E Klepněte na tlačítko Upravit [email protected]:1/4" Baterie:CR2032,3v Zcela uzavřený a dusíkem plněný,nárazuvzdorný,vodotěsný a mlha důkaz Poznámka: Vzhledem k přepravní pravidla, všechny lithiové baterie budou odstraněny před odesláním.

Jak se náš produkt liší od ostatních? Všechny hliníkové, nerezové a bronzové části jsou na vysoké úrovni, aby být odolné, stabilní, přesné. Každé čočky jsou kontrolovány orofessional machiness. Všechny lenes jsou 7 vrstev široký-značka a multi-potažené importované Japonské materiálu, aby bylo zajištěno přes 99.5% přenos. MONO trubek heavy duty rám se vyrábí CNC stroje pro centrality a přesnost. Japonský optický systém k zajištění největší zorné POLE. Všechny výrobní toky jsou kontrolovány vojenských oborů standard.

Štítky: lovecký puškohled, deska pro glock, airsoft působnosti, falešný tlumič, aoe, rozsah, rozsah aoe, puškohled hakko, puškohled 4 12x44, rifl rozsah.

Číslo Modelu 4-16x44
Značka OLN
Funkce Objektiv
Typ PUŠKA

Přidat recenzi

OLN optika 4-16x44 AOE Nastavitelný Taktické Optické Pohled Zelená Červená Svítí Puškohled Lovecké Obory pro Odstřelovací Pušku

Doplňující informace

Cena:1 168.59 Kč

Kategorie:Lov

SKU: w8564

Recenze: