Body:

1、Hladké a Lesklé: na Rozdíl od běžných poker, tato karta funkce cool zlato a stříbro pozadí a barevný vzor, který dělá to hladká a lesklá.

2、Vysoce kvalitní Materiály: Jsme pomocí vysoce kvalitní životní prostředí-šetrné materiály, které jsou pružné a odolné proti korozi, mohou prodloužit životnost a mohou být ohnuté.

3、100% Vodotěsné, můžete je používat pro pár hodin, a pak dát je pod vodou k čištění, bez obav o veškerých nečistot a šmouhy.

4、Vysoce kvalitní Vzhled: vzor karta přijme pokročilé vysoké teploty laserové technologie horké ražby. Budou zářit ve světle a jsou vhodné pro použití v dobře osvětlených prostorech, nebo venku.

5、Široké Uplatnění:hrací karty jsou vysoce flexibilní, odolné, scratch-zdarma, non-vyblednutí, 100% nepromokavé a ideální pro přijetí na pláž, bazén nebo kempování.

Specifikace:

Jméno: Plastové Zlaté Fólie Poker

Velikost: 57*87mm/2.24*3.43 v

Balení: plastové pouzdro

Shell velikost: 9*6*2 cm/3.54*2.36*0.79 v

Balení Seznam:

1 * Box of Poker

Štítky: ručník bazén pláž, nafukovací hřiště čína, kovové poker stříbro, poker pvc zlatá stříbrná, velký ručník na pláž, 2, narozeniny bazénu, sepiolit bazén, černá poker karty, std bazén, black diamond.

barva Zlato,Stříbro
Dropshipping Podpora
Věkové Rozmezí Dospělí
Funkce Hrací Karty
Certifikace Čína certifikované (3C)
Číslo Modelu 20200114
Téma Povolání
Varování no
Jméno Plastové Zlaté Fólie Poker

Přidat recenzi

24K Kreativní Zlaté Fólie Poker Plastové Vodotěsné Černé Poker Silver Gold Pro Kempování, Pláž, Bazén

Doplňující informace

Cena:73.13 Kč

SKU: w8585

Recenze: