Vlastnosti produktu Detekuje hemoglobin A1C (10 pásků) s výsledky v 5 minut, Bez hladovění nutné Žádné předpis požaduje CLIA upuštěno pro domácí a profesionální použití Snadné použití a 99% přesné

Popis produktu

A1CNow+ Systému monitoru s 10 testovací proužky pro měření procent glykovaného hemoglobinu (%A1C) hladiny v kapilární (z prstu) nebo žilní plná krev vzorky. Výsledky v 5 minut, 99% Přesné

Otázka: Odpověď: vypne se automaticky po jedné hodině.

Otázka: Odpověď: Ano, to zahrnuje čtvereční plus dvě obálky pro každou z deseti testů. Jedna obálka obsahuje plastové komponenty pro odvod velkou kapku krve a činidla injekční lahvičce, použití. Další obálka obsahuje ploché černé kazety s chemickými komponenty, aby se vešly do čtvereční. Metr obsahuje baterie, elektroniky a optických dílů pro kontrolu kazety. Kazety jsou přizpůsobeny metr, a tak přístroj nemůže být používán pro nic poté, co všechny testy jsou hotové. Pokaždé, když uděláte test, vidět výsledek, a pak uvidíme, údaj o tom, kolik testů jste odešel do budoucna. Já jsem rozebral jeden z metrů a zjistil, že je zajímavé.

Otázka: Odpověď: A1C Nyní+ kit je FDA schválených pro domácí nebo profesionální použití. 10 ct je profesionální sada. Na A1C Nyní+ 99% přesnost čtení, když se používá správně.

Štítky: corinavirus test, sannuo hladinu cukru v krvi sledovat, hemoglobin metr, krevní glukózy metr, glukóza, monitor hladiny glukózy v krvi, vlajka usa, krevní glukózy hodinky, umělá krev, krevního tlaku monitor.

Původ US
Číslo Modelu A1CNOW+
Typ Položky Krevní Glukózy
Velikost A1CNow+ Monitor

Přidat recenzi

Dovoz Z USA PTS Diagnostika HbA1c Nyní+ Systém Profesionální Multi Test Krevní Glukózy Monitor 10 Testovacích Proužků

Doplňující informace

Cena:1 684.34 Kč

Kategorie:misc

SKU: w860

Recenze: