Vezměte prosím na vědomí : položky budou zabaleny v uzavíratelném sáčku

Tyto krásné prášky jsou přírodní pigmenty, které mohou být použity pro různé účely.

Tyto prášky mohou být vtírá do hlíny před pečením dát jakoukoliv barvu, kterou chcete. S pomocí tohoto prášku, můžete vytvořit plynulý barevný přechod a krásný matný efekt. Můžete také použít tyto prášky pro jiné účely, jako jsou svíčky nebo mýdla a mnoho, mnoho dalších.

Barvy mohou vypadat jinak než na obrazovce

Náklad:

Všechny položky v mém obchodě bude nabízena s dopravou zdarma . Výrobky budou dodány China post air Do 48 hodin(nezahrnuje víkendy a svátky) po zaplacení potvrzena.Genarally,zboží vám dorazí kolem 15-35 den .pokud nechcete čekat,můžete si vybrat jiné přepravní cestě. Někdy,pro některé důvody,možná bude doručeno zboží a dorazí vám trochu pozdě.Přejeme vám může pochopit.

Zpětná vazba:

Naším cílem je vaše 100% spokojenost,vaše opakovat podnikání a vaší pozitivní zpětnou vazbu.Pokud jste satisfacted s předměty, máte,pls pomoz mi zanechat svůj názor.Pokud nejste spokojeni s naší položky,pls dejte mi šanci vyřešit problém před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít disput.

Návrat Policys

Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vašim vaše požadavky a poskytnout vám naše nejlepší služby.Pokud nejste spokojeni s dobré si objednáte,prosím, vrátit to do tří pracovních dnů.Jste prosím zodpovědný za doručení platby a ztráty a poškození zboží.(Nebudeme zodpovědní za oba)

Naše zásady podnikání:

1.upřímný,nejlepší zákazník survice,a nejvyšší kvality.

2.rozumné a konkurenceschopné ceny.

3.důvěryhodný obchod.

4.rychlá a bezpečná přeprava.

5.Vaše 100% spokojenost,náš výkon.

Štítky: prášek rýže, blush orange, kyselina kojic prášek, prášek snow white, ibišek v prášku, neon oranžová, pigment mýdlo, pomerančová kůra prášek, glitter orange, lékořice prášek.

Množství 1Bag
Číslo Modelu 192
Rozsah použití Make-Up, Rtěnky, Oči, Tvář, Nehty
Značka AQSFML
Typ třpytky
Použití Tělo
NET WT 50 g 500 g

Přidat recenzi

Oranžový Matný Pigmentu Prášek

Doplňující informace

Cena:163.74 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8609

Recenze: