US $ 0.75 / Cena

US $ 9.55 / Cena

NÁS $ 11 / Cena

US $ 9.49 / Cena

US $ 9.5 / Cena

US $ 9.55 / Cena

US $ 5.6 / Cena

US $ 8.19 / Cena AC200mV/2V/20V/200V/500V, AC Napětí Měřič Napájení DC nebo AC, 8-12V Voltmetr Volt Panel Napětí Metr Tester Ukazatel *********************************************************************************************************************************************************************** Pozor: negativní napájení a testování straně jsou připojeny , takže, je doporučeno použít samostatný napájecí zdroj (tj. nezávislé napájení).

Technické Parametry:

Napájení: AC/DC8-12V /DC5V/ DC24V Provozní proud: Zkušební napětí: AC200mV/2V/20V/200V/500V Rozměr:79*43*25 mm Montážní otvor:76*39.5 mm

Režim zobrazení: LCD s modrým podsvícením

Přesnost měření: 0.5% (± 2 číslice)

Měření frekvence: ≥ 2 krát/S Specifikace: Balení obsahuje: 1 kus* LCD Digital AC Napětí Metr

Pracovní podmínky:

Provozní teplota: -10 ~ +50 ℃

Pracovní vlhkost: 10 ~ 80% (bez kondenzace)

Pracovní tlak: 80 ~ 106kPa

Sluneční expozice: žádné přímé expozice

Náklad: Worldwide shipping. (S výjimkou některých vzdálených zemí a APO/FPO) zajistíme vám zásilka co nejdříve dokončit vaši platbu. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.To se může lišit, zejména během prázdninové sezóny. Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve. Naším cílem je spokojenost zákazníka! Doba Dodání:

Návrat a Vrácení peněz: máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE SLIB VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují žádné výjimky! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z www.kvetiny-florinda.cz. nebo si můžete zvolit mít náhradní. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

Zpětná vazba: Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět.Díky za vaši podporu!

Štítky: pc napájení tester, měřič napětí ca, digitální měřič voltmetr, aktuální tester, modbus dc power meter, programovatelné napájecí výstup, automobilové relé tester, panel voltmetr dc, multimetr ac, voltmet.

Značka YB
Číslo Modelu YB5135D LCD
zkušební Napětí
Napájení
Pracovní Vlhkost
Pracovní tlak
Typ Displeje Pouze Digitální
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Třída Přesnosti 0.5%+/-2 číslic
Provozní Teplota -10~50 stupňů
Rozměry 79*43*25mm

Přidat recenzi

AC200mV/2V/20V/200V/500V, AC Napětí Měřič Napájení DC nebo AC, 8-12V Voltmetr Volt Panel Napětí Metr Tester Ukazatel

Doplňující informace

Cena:105.11 Kč

SKU: w8630

Recenze: