①Hikvision OEM H. 265+ 8CH 4K 8MP POE NVR Anpviz 5MP Kulka ColorVu IP Kamera 4/6/8ks Systému, Krytý Venkovní Hik-Connect & iVMS-4500 a GuardingVision Mobilní APLIKACE. 2TB/4 TB/6 TB HDD Volitelné, 4/6/8*20m Síťový Kabel v ceně. Toto je 100% Originální Hikvision Mezinárodní Verze NVR, Oba NVR a Kamery Podpora angličtina Upgrade Firmware Z Oficiální Stránky. ②Model číslo: NVR108MH-P8 & IPC-D852W-S ③IP video vstup: 8ch ④Resolution: NVR--8MP, Kamera-5MP ⑤Client: iVMS-4200 ⑥Mobile APLIKACE: Hik-Connect, iVMS-4500 a GuardingVision ⑦100% Originální Hikvision a Anpviz! Všechny zařízení mohou být aktualizovány kdykoliv ⑧For hromadné nákupy a kit přizpůsobit, prosím, laskavě kontaktujte nás před nákupem ⑨Available v KN a DE skladu! ⑩3 podnikání pracovní dny čas procesu v KN a DE!!! Upozornění: 1. Daně a Cla : nabízíme dopravu zdarma pro většinu zemí, ale nechceme pokrývat případná cla a daní. Cla a DPH na zboží nejsou zahrnuty v ceně. Nejsme si jisti, zda byste měli platit cla. To závisí na zákony ve vaší zemi, které musíme poslouchat. Kupující musí zaplatit Clo A Daně, jakmile je účtován kupujícího, a to díky 2. Dálkové Poplatek : Vzdálené Oblasti za poplatek bude účtován pro mezinárodní a vnitrostátní přepravu do vzdálených oblastí. Pokud je vaše adresa je definován jako vzdálené oblasti Mezinárodní Expresní, budete muset zaplatit navíc vzdálené příplatek. Nebo můžete nám poskytnout jinou adresu, která není vzdálená. Díky za vaši spolupráci! 3. Laskavě Připomeňte : ruský a Brazilský přátelé, prosím, nezapomeňte na poznámku osobní Daňový doklad TOTOŽNOSTI nebo cestovní Pas informace, pokud doufáte, že použití Express (jako je www.kvetiny-florinda.cz Premium, Doprava a DHL). Jinak www.kvetiny-florinda.cz nám nedovolí použít tyto způsob dopravy při zajištění dodávky.

1. 8CH 4K 8MP H. 265+ POE NVR * 1 2. 5MP H. 265 Kulka ColorVu POE IP Kamera * 4/6/8, množství nepovinný 3. Napájecí adaptér pro NVR * 1 4. Myš * 1 5. Uživatelská Příručka na CD * 1 6. 20m Síťový Kabel * 4/6/8 7. 2TB/4 TB/6 TB HDD Volitelné

Super HD 8MP 4K s Vysokým Rozlišením NVR 8MP 4K s vysokým rozlišením až 3840x2160, mnohem jasnější, než 6MP. HDMI a VGA, nezávislé výstupy. To poskytuje neuvěřitelně ostré a reálné barvy, které umožní vidět všechny předměty velmi jasně.

Ušetřit 70 dolarů na Pevný Disk

H. 265+ standard kódování umožňuje nahrát až 4 krát delší než H. 264 se stejným HDD

Nastavení Detekce Pohybu, a Rozvrh pro NVR detekce pohybu na Nvr je povoleno celou dobu ve výchozím nastavení, uživatelé mohou naplánovat, kdy detekce pohybu bude fungovat a když ne podle skutečné potřeby. Detekce pohybu-Bohaté Upozornění, Když některý z kamery, detekci pohybu, NVR108MH-P8 mohl buzz volat vaši pozornost. To může také poslat e-mail a tlačit na vás a spustit Nahrávání. Tímto způsobem, můžete být informováni v reálném čase, kdy invaze se stane. POE-Snadné Nastavení, Dokonce i pro Začátečníky skutečnou hrát a plug bezpečnost! Je funkce POE (Power over Ethernet), pomocí jediného kabelu připojení jednotlivých IP kamer do NVR pro obě napájení a video a jeden přenos. Snadné zapojení - kabelový proces nemůže být jednodušší pro KUTILY a začátečníky

One-way Audio podporu Tohoto 5MP video kamera má vestavěnou-in-one-way Audio funkce. Zvednout hlas kolem, to je dobrá funkce, kterou chcete použít.

Inteligentní Detekce Pohybu

Vždy, když nebezpečí je detekován, tato kamera spustí výstrahy tím, že okamžitě pošle upozornění e-maily a tlačit oznámení na vašem zařízení. Můžete vytvořit specifické detekce pohybu zóny pro sledování určité oblasti, jak budete chtít. Můžete nastavit detekce pohybu citlivost na snížení falešných upozornění.

Vysoce Kvalitní Noční Vidění S LED Světly a vylepšené infračervené záření po dobu 24 hodin bdělosti, 5MP kamery zajistit jasné noční vidění, až do 98ft dlouhé vzdálenosti (v závislosti na prostředí)

Odolný proti povětrnostním vlivům IP66 Vnitřní/ Venkovní

Hliníkové slitiny tělo a bydlení, aby kamera WiFi připojení IP66 odolný proti povětrnostním vlivům klientů. Tento Dome venkovní bezpečnostní kamera funguje perfektně venku i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Plug & Play, Hikvision Klienta iVMS-4200 podporované Tohle je původní Hikvision OEM NVR, Plug & Play s Hikvision a Anpviz POE IP Kamery Hikvision Klienta iVMS-4200 a Mobilní APLIKACE Hik-Connect, iVMS-4500 a GuardingVision podporované 24/7 Spolehlivé Nahrávání, Pokud máte mnoho kamer, nebo pokud chcete 24/7 spolehlivý záznam, Anpviz NVR může být vaše nejlepší volba. NVR funguje perfektně a efektivně s kamery pro celodenní sledování a záznam pro váš domov a podnikání, bezpečnostní a pro dozor. Současně s Inteligentní Přehrávání funkce přehrávání tohoto NVR umožňuje, abyste věděli, celé události. Replay významné důkazy, nebo vtipné video záznamy. 8-kanálové souběžné přehrávání. Můžete rychle vyhledávat pro jakékoliv události, která se stala kdykoliv. Časovač osa design v rámci rozdělené obrazovky dělá to výhodné pro vás, aby se svobodně vrátit do různých dnů, hodin, minut nebo vidět události, které jste vynechal. Vzdálené Prohlížení, Kdykoliv a odkudkoliv, Bez ohledu na to, kde jste, můžete vzdáleně přistupovat k NVR vidět live streaming a zůstat ve spojení. Vzdáleně zobrazit NVR prostřednictvím: Hik-Připojení a Střežení vidění na vašem mobilním zařízení, iVMS-4200 Client na vašem počítači. Aktualizace Firmwaru zdarma Zdarma Hikvision/ Anpviz aktualizace firmwaru pomáhá vaše bezpečnostní NVR/ Fotoaparát držet krok s up-to-date rysy, stejně jako stanovení nějaké chyby nebo závady.

Štítky: dahua nvr, kamera kit, besder kamery ip, fotoaparát reolink, kamera sledovala, kamera poe ip, micro trubka, anpviz poe, injector poe, nvr.

Délka Kabelu 20m
Značka anpviz
KS Kamera, 8ks
Video Vstup 8 Kanál
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Hikvision OEM 8CH 4K NVR Anpviz 4/6/8ks 5MP ColorVu IP Kamera POE IP Bezpečnostní Systém Kit IP Kamera, Barevné Noční Vidění 3.6 mm, 30m

Doplňující informace

Cena:8 506.96 Kč

Kategorie:Video Dohled

SKU: w8677

Recenze: