Barevné 360 Volant Knoflík Míč Booster Auto Auto Styling Ovládání Klikou Posilovač Auto Spinner Univerzální Bezpečný Míč

CZF023301-04

informace o výrobku Jméno: ÚSMĚV MEDVĚD MINI volant míč booster

Model: CBP-010 Barva: oranžová, šedá, bílá

Velikost: míč přes až 5,5 cm Materiál: ABS, guma

Hmotnost: 90g

Instalace umístění: auto volant

Rozsah použití: všechny typy vozidel

popis produktu

Materiál: ABS + guma, non-slip, odolný proti opotřebení, jemný dotek, všechny materiály jsou trvanlivé, zdravé a pohodlné dlouhodobé použití. A nepoškodí původní volant. Univerzální velikost: k Dispozici jsou dva typy držáků (velké a malé), v závislosti na průměru volantu, dvě gumové podložky (tenké, tlusté), v závislosti na tloušťce volant.

Speciální design v kombinaci s 360° power booster knoflík, jednodušší na zpětný chod a ovládání na volantu, poskytuje mnohem bezpečnější jízdu a snadné jednou rukou řídit,točení knoflíkem umožňuje řízení bez námahy.

Rychlá montáž: rychlá a snadná instalace, vybavené nástroje pro instalaci. Úsporu práce: Snadno řídit, dlouho-vzdálenosti jízdy, volant je již těžké, mnohem uvolněnější pro řízení.

Štítky: knoflík řídit, omp volant, sprinter nástroj, apple volant, hluboké misky volant, american truck, řídit kolo, auto spinner, auto řízení spinner, gt volant.

Funkce 5 Auto Náhradní Díly
Funkce 4 auto volant
Funkce 1 míč projít až 5,5 cm
Funkce 3 Auta Volant Míč Booster
Funkce 2 Auto Vozidla Volant Zvládnout Knoflík Booster Míč
Název Modelu Volant Míč Booster
Materiál ABS, guma

Přidat recenzi

Barevné 360 Volant Knoflík Míč Booster Auto Auto Styling Ovládání Klikou Posilovač Auto Spinner Univerzální Bezpečný Míč

Doplňující informace

Cena:150.31 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8716

Recenze: