1.Vlasy Materiál: 100% Vysoká Teplota Tepelně Odolné Syntetické Vlákno a Textury, Jako Skutečné Lidské Vlasy Pocit a Čisté Uvnitř je Prodyšné a Nastavitelné. 2.Cop: Afro Kudrnaté styl. Krátká délka. Průměr Čepice Velikost . Vhodné Na Většinu Lidí. Může Být Permed a Prát. 3.Výhoda: Měkké, Lehké, Snadno se Nosí a Husté. Ohonu Rozšíření je Ideální pro Všestranný Styl. Je to Módní Bez ohledu na Denní Použití nebo Strana na Sobě. 4.Stačí Dát Své Vlastní Vlasy Do Buchty Šňůrky Ohonu, upevněte nástavec s Tkanicí a Hřebeny. Snadno se Nosí, Také Přináší Nádherný a Přirozený Vzhled Název Produktu:Afro Listového Šňůrky Ohonu hmotnost: 70g Vlasy Materiál: 100% Vysoká Teplota Tepelně Odolné Syntetické Vlákno, Vlasy Textura: kinky Afro kudrnaté ohonu, prodlužování vlasů Funkce: Měkké, Lehké, Snadno se Nosí a Husté. Ohonu Rozšíření je Ideální pro Všestranný Styl. Je to Módní Bez ohledu na Denní Použití, nebo Strany, na Sobě Jen Dát Své Vlastní Vlasy Do Buchty Šňůrky Ohonu, upevněte nástavec s Tkanicí a Hřebeny. Snadno se Nosí, Také Přináší Nádherný a Přirozený Vzhled Teplé Tipy : Všechny plné obráběné umělých vlasů stane být minimální vylučování a zamotání, což je normální. Mytí v pohodě do vlažné vody, ne omyjte teplou vodou s použitím jemným šamponem kondicionér,jemně čistí pokožku hlavy a nechte šampon téct vodu přes vlasy. Nemusíte třít nebo masírovat vlasy.nesušte jej pod sluncem. Neexistuje Žádné riziko, aby z nás. Ještě jednou děkuji za důvěru nás a že nám pomohou dnes.

Štítky: vlasy lidské ohonu, cop, kong li, vlasy vysoké ohonu, velký syntetické afro kudrnaté paruky, afro vlasy panenky, afro pusinky dětem, kong hračka, afro listového vlasy velký, kudrnaté šňůrky ohonu.

Materiál Třídy Vysoká Teplota Vlákna
Může Být Permed No
Barva Typ Piano Barva
Původ KN(Původu)
Drdol Typu Kudrnatý Drdol
Přílohu Gumička
Značka Kong&Li

Přidat recenzi

Kong&Li Listového Afro Paruka Kudrnaté Ohonu Šňůrky Krátké Kinky Afro ohon Klip v Syntetické Perverzní Kudrnaté Vlasy Drdol

Doplňující informace

Cena:89.55 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8738

Recenze: