Pozor :Naše diamond obraz je bez rámu,a to není hotové malby,je třeba dokončit sami . - Značka: MANHUI -Funkce: Plné Náměstí diamond malování -Obrázek Velikost:30*25 CM,40*30 CM,50*40 CM,60*50 CM,80*60CM -Materiál: Náměstí Pryskyřice Diamond -Barva Množství : 1-30 Barvy-Použití: Domácí/Hotel/Kancelářské Dekorace,Jedinečný Dárek -O Vrtání: 100% Plné náměstí vrtačka-O Rámu: Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám -Plátno Balíček: Roll up , Vyhnout se Záhyby -Balení obsahuje: Plný vrták diamond , potištěné látky, nástroje POZNÁMKA: vzhledem k světelné efekty, objekty, možná trochu jiné obrázky.

A tento vynikající kvalitu Diamond obraz je bez rámu, aby se náklady na dopravu,

Pokud chcete jiné velikosti,kontaktujte nás prosím

Co je diamond malování Diamond obraz, také známý jako DIY Diamond Malování, diamond designer, který kombinuje vynikající šumivé umělý plochý diamantů (některé straně vrtačky) a dobře navržené vzory. Zásuvky pouze potřeba vyjmout vrták na vrtačku držet na odpovídající symboly na plátně, tak že dokončení vrtačku vložit, a pak se pomalu naplňte odpovídající oblasti každý symbol, pár minut bude moci začít. Vzhledem k cross stitch diamond malování je jednoduché, snadné začít výhodu, takže stejný vzor, diamond malování čas je asi 1/10 steh. V současné době rozdělen do crystal kolo diamond diamanty, magický čtverec, diamant, diamanty a náměstí diamond diamanty! Úprava fotografií: prodáváme kulaté a čtvercové cvičení, pokud budete potřebovat vrtačku s různými popis tvaru diamantu,prosím, poznámka, diamant, tvar, když si objednáte , kolo a sqaure diamant jsou stejná cena . To je vše, co chci, diamond malování, například, vaše rodina nebo vlastní portrét, svatební fotografie, fotografie, cestování, koníčky, krásné scenérie, můžete DIY vaše vlastní fotografie s velmi populární módní přizpůsobitelné vaší rodiny Podle velikosti velikost lze přizpůsobit tak dlouho, jak si objednat a posílat fotografie na nás, věnovat pozornost vlastní fotografie vzhledem k běžné fotografie bude vyšší cena. Poskytneme vám nějaké fotky diamond výšivky, které chcete být perfektní!

Štítky: obchod beauty box, podlažní patky lano, bouře 8y0z drone, skladování hrnce 45 ml, skladování víka pánve, skladování potravin jar, skladování mini f54, skladování oblek muže, skladovací zásobník e46.

Styl Moderní
Diamantový Tvar Náměstí
Počet Barev 1-30
Použití Obrazy
Rám No
Materiál Pryskyřice
Vzor Typu Zvíře
Plátno Způsob Balení Srolované
Vnější Obal Barevné Krabici
Formulář Jeden
Vkládání Oblasti Plné

Přidat recenzi

Diamond malování Cross stitch Zvíře náměstí vrtačka plné drahokamu obraz diamond vyšívání domova Pták s Květinou MH134

Doplňující informace

Cena:191.03 Kč

SKU: w8836

Recenze: