INFOMATIONS

Značka:Oči Na Zdi Materiál:Vysoce Kvalitní Plátno & Vodotěsný Inkoust Tenique:Giclee Tisk Rámováno:Ne Rámováno(Plakát) Poznámka: 1.Jde plakát pouze, Bez Rámečku,plakát nemá žádné hranice.Plakát s rámem na obrázku slouží pouze jako ukázka efektu.Pokud potřebujete 3cm bělejší hranice,prosím zanechat zprávu pro nás. 2.Barvy mohou být mírně odlišné, protože počítače, nastavení monitoru,nebo stav vašeho mobilního. 3.Velikost se měří ručně.Tolerance je 5 mm.

VELIKOST GRAFU

Poznámka:Pokud budete potřebovat vlastní velikost, prosím, zanechte nám zprávu!

PRODUKT VITRÍNA

DETAIL MAPA

BARVY

BALENÍ A EXPEDICE ZÁRUKA

Všechny balíčku budou dodávány s sledovací Číslo v 1~3 pracovní dny(Krátký manipulační čas a doprava zdarma),www.kvetiny-florinda.cz Standardní Doprava,ePacket a Čína Příspěvek Registrovaných Air Mail je náš výchozí službu,prosím, kontaktujte nás, pokud chcete experss dodání. Poznámka: - Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, nebo dokončit dříve, než místo pořadí; - Očekávané datum dodání bude ovlivněna zvyky, počasí atd, někdy to může trvat trochu déle, než obdržíte balíček,prosím, kontaktujte nás prodloužit vaši objednávku doba ochrany;

SLUŽBY

Spokojenost 100% Zaručen. 1. Pokud výrobek je Ztracené,Poškozené nebo Zmačkané během mezinárodní přepravy, kontaktujte nás prosím nejprve, můžeme odeslat nový nebo vrácení peněz. 2. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás první, pokud máte nějaké otázky. například zpoždění zásilky, a žádné problémy výrobků. Můžeme v našich silách, aby slove všechny problémy. 3. Protože Časový Rozdíl, možná, že nejsme on-line v noční době v Číně, ale budeme odpovídat na vás okamžitě do 12 hodin. Takže,prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor před kontaktem.

Skandinávské Plakát Krajina Plátno Obraz Nordic Zeď Umění Tisk Maroko Moderní Obraz Pro Obývací Pokoj Na Zeď Home Dekor

Štítky: vroom zeď dekorace, fotorámeček, bytové dekorace, doplňky, vintage, ložnice nábytkem., maska maroko, plakát na zeď, barvy, tapety home decor země, dekor nordic, combi vintage dekor.

Rám No
Originální No
Tvar Svislý Obdélník
Vlastní Ano
Značka OČI NA ZDI
Typ Plátno Tisků
Kaligrafie a malby typ plakát
Číslo Modelu EOWN20200330-01
Balení Roll na PVC Trubky
Materiál Plátno
Podpora Základní Plátno
Wall Art Plakáty A Tisky
Dekorace Obývací Pokoj,Ložnice,Dětské Pokoje,Kanceláře, Pokoje,Koupelny,Dětské Pokoje
Nodic skandinávský
Technics Sprej Malování
Režim rámečku Nerámováno
Předměty Krajina
Střední Vodotěsné Inkoust
Styl Moderní
Home Decor Wall Art
Formulář Jeden
Dropshopping Ano

Přidat recenzi

Skandinávské Plakát Krajina Plátno Obraz Nordic Zeď Umění Tisk Maroko Moderní Obraz Pro Obývací Pokoj Na Zeď Home Dekor

Doplňující informace

Cena:74.41 Kč

Kategorie:Home Decor

SKU: w8850

Recenze: