Parametr: ● Materiál: ABS + Skleněné Čočky ● Čipů: LED ● Příkon: 5W ● Napětí: 12V ● Vodotěsné Rychlost: IP68 ● Způsob Instalace: Plug-N-Play ● obsah Balení: 2 ks * Dveře Auta Logo Světlo Emitující Logo: Pro Fiat Logo Vhodný Vůz: Fiat 500X Grande Punto Tipy: Pokud chcete vidět skutečné produkty, logo, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Položky jsou dodávány s 1-3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je potvrzena. Tam budou nějaké zpoždění pro dovolenou, jako je Národní Den, Čínský Jarní Den, a tak dále, budeme se snažit v našich silách, aby zajistil doručení po dovolené končí, doufám, že můžete pochopit.

2. Doprava zdarma na celém světě

a. E-paket, obvykle trvá 10-20 dní na místo určení

b. China Post Registrovaných Air Mail, obvykle trvá o 16-35 dní do cílové země (To bude odloženo kvůli víkendy, svátky, vzdálené oblasti, atd.)

c. Další komerční metody, prosím, kontaktujte nás před zaplacením.

3. Pokud jde o sledování info (pokud zvolíte lodní metody, které mají sledování informací), prosím klikněte www.17track.net pro vás odkaz.

4. Pokud přesto nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (s výjimkou Brazílie), prosím, kontaktujte nás první, budeme kontrolovat a řešit problém. Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin obecně, někdy jsme se zpoždění pro víkend nebo dovolenou, pokud se nemůžete dostat naše reakce po 48 hodin, prosím, laskavě zkontrolujte spam, nebo nás kontaktujte s e-mailem.

5. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

1. Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to, jakmile jste jej obdržel. Pokud máte vlastnil položky více než 7 dnů, má se za to, že byly použity, my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Nemáme žádné výjimky. Přepravní náklady je společná pro oba prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty. Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z www.kvetiny-florinda.cz nebo si můžete zvolit mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobky nejsou, jak inzeroval.

1. Vaše uspokojivé, je náš konečný cíl, a váš názor nás bude tlačit dál.

2. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.

3. Pokud jste hlen uspokojit s našimi výrobky nebo služby, prosím, neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní, tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.

Štítky: 500 abarth, Fiat 500, fiat nálepka, led t10, Fiat 500x, citroen jumper, emblém volvo, Alfa 159, bílé punto, led logo vw.

Aplikace Auto pro FIAT 500X Grande Punto
Model NE. 10112
Typ Položky dveře auta projektor
Emitující Logo Pro Fiat Logo, S Vnějším Kroužku
Značka YANF
Název Položky LED Auto Dveře Odznak Světla
Obsah Balení 2 ks * Auto Vítejte Světla
Materiál PC + LED

Přidat recenzi

2ks Pro Fiat Logo Dveře Světlo Zdvořilost Vítejte Světlo Pro Fiat 500X Grande Punto LED Stín Duch Znak Projektor 12V Auto Tuning

Doplňující informace

Cena:174.62 Kč

Kategorie:Auto Světla

SKU: w8888

Recenze: