velikost

Pohovka délka 90-140cm vybrat 90-140cm jeden sedačka Rozkládací délka 145-185 cm choose145-185cm 2 místná Pohovka délka 190-230cm choose190-230cm 3seater Pohovka délka 235-300 cm choose235-300cm 4seater

Podrobnosti o produktu:

Obsah balení: 1ks sofa kryt Prosím, změřte si pohovku patří područkami , pak vybrat velikost. Pokud nechcete měřit, patří loketní opěrky , pohovka krytí bude menší než vaše pohovka .

Laskavě Připomenutí:

Laskavě Připomenutí: 1.Ruční měření, 1-4 cm chyba je povolena 2.pokud chcete jinou velikost,prosím, kontaktujte nás 3.rychlé dodání, doprava zdarma ne znamená, že není třeba platit navíc Vlastní 4.různé velikosti země se liší ,zkontrolujte prosím, zda je dříve, než si koupit 5.vzhledem k dlouhé vzdálenosti, dopravní problém ,produkt bude trochu složit,produkt není tak ploché jako obrázek,ale nemá vliv na používání 6.žádný maloobchodní balení, pokud chcete, aby prodej znovu, nebo jako Dárek ,prosím, přemýšlejte o balení problém 7.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory,obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky .Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na fotografiích. 8.který z nich si nemůže vybrat z barevné Tlačítko, prosím, kontaktujte nás.

Metoda měření pohovka kryt

Změřte délku mezi 2A a vybrat ten správný pohovka kryt

Jak nainstalovat:

Krok 1: umístěte potah přes pohovku s štítku na zadní krok 2: Vytáhněte tkaninu rovnoměrně na gauč a tlačit bílá houba válce inspaces mezi polštáře, tvarování kryt na pohovce a drží látku pevně Kroky 3: Nakloňte pohovka a najít elastických vazeb. Vytáhněte přední a zadní vazby spolu pevně a kravatu. Vytáhněte boční vazby dohromady a pevně Kroky 4: Dát pohovce dolů a pll kryt pevně, tahání přebytečné tkaniny na zadní Kroky 5: vychutnejte Si své nově zajištěno pohovka!

Pozornost:

Nepoužívejte bělidla a prát se stejnými/podobnými barvami Kvalita je první s nejlepší služby.

Laskavě Připomenutí:

1.Ruční měření, 1-4 cm chyba je povolena 2.pokud chcete jinou velikost,prosím, kontaktujte nás 3.rychlé dodání, doprava zdarma ne znamená, že není třeba platit navíc Vlastní 4.různé velikosti země se liší ,zkontrolujte prosím, zda je dříve, než si koupit 5.vzhledem k dlouhé vzdálenosti, dopravní problém ,produkt bude trochu složit,produkt není tak ploché jako obrázek,ale nemá vliv na používání 6.žádný maloobchodní balení, pokud chcete, aby prodej znovu, nebo jako Dárek ,prosím, přemýšlejte o balení problém 7.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory,obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky .Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na fotografiích. 8.který z nich si nemůže vybrat z barevné Tlačítko, prosím, kontaktujte nás.

Štítky: krátké pohovka kryty, nábytek obývák čína doprava zdarma, dekor pohovka kryty, salon pohovka kryty, kryt pohovka, matrace pohovky, vlasy pohovka kryty, malá pohovka, nášivka kočka, olej cat.

Výroba Pohovka Kryt
Materiál 100% Polyester
Vzor Typu Solidní
Styl Americký Styl
Značka Ning Lai
vzor TISKNOUT

Přidat recenzi

Kočka Pohovka Kryt,Typ L Elastické Univerzální Pohovka Kryt,Obývací Pokoj Sekční Gauč Kryt,1/2/3/4 Sedadla, Kombinace Pohovka Kryt

Doplňující informace

Cena:402.96 Kč

SKU: w8912

Recenze: