Nerozbitné: Každá váza je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, takže není třeba se obávat, že rozbité.

Univerzální: duté interiéru umožňuje vyplnit tyto vázy s různými náplněmi, jako je sušené nebo hedvábné květiny,

Plastové vázy, domácí výzdoba, antimykotické, vázy, Evropské, svatby, moderní, dekorace, jako jsou Proutí, nerozbitné, tvůrčí, jednoduchost,

1) Budeme loď do 3-5 pracovních dnů (dle objednávky množství) po obdržení vaší platby.

2) tranzitní čas je poskytována dopravce a nezahrnuje víkendy a svátky. Doba přepravy se může lišit, zejména během prázdnin.

Protože manuální měření, mohou způsobit rozměrové odchylky (pozitivní a negativní odchylka 1-2cm), barva rozdíl je v důsledku faktorů, jako je displej, počasí, osvětlení, atd. Obraz bude mít různé barvy na různých obrazovkách, ale pouze malé rozdíly, nemůže pochopit, že výrobek je ovlivněna.

Vážení kupující, pokud nejste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách řešit problémy a uspokojit vás. To je pro nás velmi důležitý a děkujeme za pochopení.

Děkuji, že jste přišel a hezký den.

Štítky: váza sexy dekorace domů, skleněná váza, moderní váza, dekor vázy, podlahová váza bílá, nordic váza, vázu zdobí domov, váza, dekor doma vázu, podlahová váza pro obývací pokoj.

Materiál Plastové
Funkce Stolní Vázy
Velikost M
Číslo Modelu Plastové Vázy
Styl Pastorační

Přidat recenzi

Plastové vázy domácí výzdoba příslušenství, anti-keramické vázy Evropské moderní svatební dekorace Proutěný-jako Nerozbitné kreativní

Doplňující informace

Cena:89.55 Kč

Kategorie:Home Decor

SKU: w8919

Recenze: