Balení: Boty

Materiál: PU Kůže

Pohlaví:Muži/Ženy

Barva:Jako na obrázku

Přepravní Podmínky

Pro předměty určené pro vaši zemi, jsme loď položky přes China Post air mail,obvykle to bude trvat 7-15 pracovních dnů na doručení. Pokud potřebujete rychlejší dopravu,prosím, neváhejte nás kontaktovat pro další dopravce EMS/DHL/UPS/Fedex,budeme najít nejlepší řešení, jak ušetřit vaše náklady.

Kupující je odpovědný za veškeré celní povinnosti, pokud je to použitelné.

Platba

Přijímáme Alipay Podmíněná,Kreditní karty,Visa,Master,TT a Peníze bookers.Pokud potřebujete platit nás v jiných ohledech,prosím, laskavě kontaktujte nás e-mailem nebo on-line TradeManager.

Před platbou,prosím zkontrolujte vaše dodací údaje:adresu,jméno,psč,telefonní čísla atd.

Zpětná vazba

Necháme pozitivní zpětnou vazbu poté, co slyšel jsi spokojený s mou aukci. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaký důvod, proč jste nespokojeni s mým položky a nemohl opustit pozitivní zpětnou vazbu pro nás. Budeme vždy v našich silách vyřešit jakékoli problémy.

Jak nás Kontaktovat

Můžete chatovat s námi pro jakékoliv dotazy přes TradeManager,pokusíme se vám odpovědět hned,pokud nejsme online,prosím, e-mail,budeme dostat zpět k vám do 24 hodin.

Štítky: miu kožešiny taška, 2021 módní ženy, prada, anime bikiny cosplay plavky, monokuma, cosplay danganronpa koyo, miu gold bag, danganronpa, cosplay danganronpa, taco boty muži.

Původ Čína
Typ Zdroje hra
Zdroj Danganronpa V3
Znaky Miu Iruma
Pohlaví Unisex

Přidat recenzi

Danganronpa V3: Zabíjení Harmonii Miu Iruma Cosplay Boty Boty Halloween Kostýmy Příslušenství Na Zakázku

Doplňující informace

Cena:751.34 Kč

Kategorie:misc

SKU: w8950

Recenze: