Pro Huawei P9 Lite Baterie, Zadní Kryt + Přední kryt LCD Rámeček Rámeček Talíř, Náhradní Zadní Kryt Smartphone

Vlastnosti výrobku: typ Produktu:LCD Rámeček+Zadní Kryt Baterie Vhodný model: Pro Huawei P9 Lite Balíčku: 1PCSX LCD Rámeček+ Zadní Kryt Baterie

Poznamenal: Všechny naše výrobky bude kontrolovat jeden po druhém před odesláním ven. Všechny Položky je dodáván s Logem ,nebojte se na to! Kupující by měl zkontrolovat balíčku, jakmile obdrží. Pokud je poškození během nákladní dopravy, prosím odmítnout podepsat za to, a dostat do kontaktu s námi v čase. Pokud tam jsou nějaké problémy s kvalitou, prosím o nabídku podrobné informace k nám do 7 dnů před obdržení,Budeme potvrdit problém a pak nabídnout spokojeni řešení pro vás . Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plakáty, zda jsou problémy způsobené vaší straně. Poznámka: Vážení Každý Kupující,když budete opustit zpětnou vazbu, prosím, laskavě donn sdílet fotografie z našich položky ve zpětné vazbě.prosím, prosím, prosím.Děkuji moc. Ruský Přítel , Prosím, ujistěte se, že vaše jméno v pořadí je váš F ull Jméno .

Obrázky ukazují :

Štítky: baterie huawei p9, p9 ladise kryt, kryt baterie huawei, huawei p9 lite kryt skluzu, huawei p9 zadní kryt silný, p9 lepidlo kryt baterie, huawei p9 lite taktické krytí, huawei p9 lite displej kryt, p9, huawei p9 mini zadní kryt.

Funkce Rám+Baterie, Zadní Kryt+Logo
Kvalitní A+++
Vhodný pro model Pro Huawei P9 Lite
Značka Emmaone
barva Černá/Bílá
Design BAR
Hlavní velikost obrazovky 5.2 palce
Materiál Plastové
Číslo Modelu Pro Huawei P9 Lite
Doprava Doručení Zdarma
Kompatibilní Značka Huawei

Přidat recenzi

Pro Huawei P9 Lite Baterie, Zadní Kryt + Přední kryt LCD Rámeček Rámeček Talíř, Náhradní Zadní Kryt Smartphone

Doplňující informace

Cena:194.44 Kč

SKU: w896

Recenze: