Kreativní Grafické Programovatelný Robot Auto S Bluetooth, Ir A Sledování Modulu Robotics Kit Hračka Pro Micro:bit, Bbc

1.Q:mám-Li koupit více,tam bude nějaká sleva Nebo další služby?

A: pls kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: [email protected] nebo nechte nám vzkaz a budeme citovat vám nejlepší cenu na slevu, slevu je založen na MNOŽSTVÍ. Přijímáme dropshipping a velkoobchod a OMB Excel seznam.Přijímáme expedovat zboží kupujícímu přímo,a to není naše nějaké infomation.pls být jisti.

Servisní Čas :8:00-18:00(Pekingského Času) ,Wechat/Whatsapp servis: +8613822596145

2.Q:Kdy mohu obdržet položky po provedené platby?

A:Různé dodávky Různých Stárnutí,obvykle se zabýváme objednávku do 1 dnů,některé národní svátek může dojít ke zpoždění 1 den.

3.Q:jsem ještě neobdrželi položku po 30 dnech,co mám dělat?

A:Mezinárodní doprava potřebovat více času,pls počkat několik dní a informovat mě pomůže prodloužit ochranu času až do 45, nebo pls zkuste se obrátit na původní místo v blízkosti vašeho domova, balíček může být tam.

4.Q:Co jsem obdržel, je odlišný od obrázku,co se stalo?

A:Každá položka v jiném světle může vypadat jinak,před odesláním ,budeme dobře zabalené a zkontrolovat, 3 krát,i když jsme zabalili no,to ještě nelze vyhnout rozbité, protože některé násilné přeložení zásilky.V tomto případě,pls kontaktujte nás a dejte mi vědět, kolik množství v rozbité,prosím, napište mi, co si přejete: náhrada vás, relativní peníze, nebo odeslat vám breoken částí.Čas vrácení:to obvykle trvá 3-20 dní na vrácení peněz na váš účet, pokud se budeme zabývat sporu.

5.Q:Jak se vrátit?

A:Naše produkty ne nést vrátit poplatky!pokud jste dont vědět, produkty, data, jasně,pls kontaktujte nás, všimněte si velikosti a aplikace,pokud se vám špatně, aby místo pořadí, aniž by nás kontaktovat, jakmile bude zboží odesláno,nemůžeme akceptovat vrácení peněz.

6.Q:O Zpětnou Vazbu?

A:Pokud se vám líbí to,pls dát 5 Hvězd zpětnou vazbu zboží ,pokud nesplňuje vaše potřeby,pls kontaktujte nás o své pocity před odjezdem negativní zpětnou vazbu,budu se snažit co nejlépe řešit.

Štítky: zemře roboty, fm modul, owi robotiky vzdělávací sady, robot hračka, bluetooth dostávají, vektorové robot ruština, chodící robot kit, rameno robota, robo hračka, bit micro.

Typ Programovatelné Hračky
Téma Doprava
Související periferní Programování Pro Arduino/Microbit/Raspberry Pi
Certifikace 3C
Původ KN(Původu)
Umělá Inteligence, Robotika Hračka Robot Designer
Varování Hračka pro děti dárek pro dospělé
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru
Napájecí Zdroj elektrické
Číslo Modelu m2599435

Přidat recenzi

Kreativní Grafické Programovatelný Robot Auto S Bluetooth, Ir A Sledování Modulu Robotics Kit Hračka Pro Micro:bit, Bbc

Doplňující informace

Cena:1 215.92 Kč

SKU: w8971

Recenze: