Všechny naše Plastové těsnění jsou pre-tištěné s unikátní identifikační čísla. Pokud potřebujete Vlastní logo, slova nebo obrázku, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Obvykle přizpůsobené minimální objednací množství je 1000KS.

1. Korálky tvar konstrukce, mohou být odstraněny tím, že vaše holé ruce, pokud nemáte tu žádné řezací nástroje na dosah ruky.

2. One-time-použití tamper-zřejmé, pull-tight plastové bezpečnostní plomby. Umožňuje uživateli cinch-up těsnění podle konkrétních požadavků na velikost.

3. Pre-tištěné s sekvenční čísla, navržen tak, aby být použity na jakémkoli zařízení, která vyžadují vysoce odolný proti neoprávněné manipulaci blokovací mechanismus a dostatečnou sílu.

4. Široce používán ve Vysílání Pozemku, Úschovna, Skladiště, Dveře, Auta, Letadla, Banky, Nemocnice, Celní, atd...

5. Chcete-li použít jednoduše protáhněte konec těsnění do oblasti označené "enter" na konci těsnění a zatáhněte pevně. Oni nevyžadují další nástroje.

Materiál: Polypropylen

Celková Délka: 250 mm/9.84 palce

Vlastnosti: kyselinám, Korozi, Dobré Izolační

Barva: Černá

Obsah Balení:

100ks Numberd Bezpečnostní Těsnění (Pokud budete potřebovat prázdný, prosím, zanechte vzkaz pro nás)

Prosím, laskavě pochopit, že vzhledem k různým světla a nastavení displeje, barva skutečné položky mohou mírně lišit než na uvedené obrázky.

Prosím, laskavě pochopit, že vzhledem k ruční měření, velikost skutečné zboží se může lišit od popisu o 1-3mm.

Štítky: tamper, boxy z polypropylenu, bílé bezpečnostní pečeť, bezpečnostní pečeť, bezpečnostní pečeť značky, bezpečnostní plastové krytky, pletené polypropylenové krabice, 58mm tamper, kapela případech podpory, bezpečnostní plastové plomby.

Typ Self-zamykání
Číslo Modelu 06FBlack100
Materiál Polypropylen

Přidat recenzi

100ks Vytáhnout Tite Bezpečnostní Anti-Tamper Zámky Plastové Těsnění Numberd Tank Box Fire Podpory Zámky Černé Plastové Bezpečnostní Plomby

Doplňující informace

Cena:438.14 Kč

SKU: w900

Recenze: