1)přepravní Doba : doba přepravy se liší s různými způsob dopravy a země.

Dopravce Jméno předpokládaný čas v tranzitu (pracovní dny )

DHL 2-6 dní

FEDEX 2-7 dnů

China Post Registrované Letecké Pošty 12-50 dny

China Post Obyčejné Malé Paket Plus 12-50 dny

EMS 3-15 dní

Epacket 6-15 dní

Ruské letecké 15-25 dní

2) položka doba zpracování : položka doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle produktů, typu a stavu zásob ,většinou je doba zpracování bude méně než 72 hodin

3) Daně: chcete-li zajistit, že obdržíte při minimální tat ,můžeme deklarovat jako 'dárek/vzorků s nízkou hodnotou

1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše nové číslo pro sledování.

3) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně,

PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.kvetiny-florinda.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4) Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

1)Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá.

Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu a otevřít spor.Budeme jistě pomůže vyřešit všechny problémy.

2)Pokud budete mít jakékoliv problémy plesae kontaktujte nás jako první, zanechte nám negativní přístup zpětnou vazbu, nebo otevřít spor nemůže problém vyřešit.

Jsme mají za cíl poskytnout nejlepší produkty a nejlepší služby. Takže, prosím, kontaktujte nás, a budete mít radost výsledek!

3)www.kvetiny-florinda.cz Trademanager účet bude on-line od 9:00 do 11:00 hodin(Čína Času). Můžete chatovat s námi, když jsme areonline. Také nám můžete poslat e-mail.

Štítky: balzám květina, w lash prodloužení, micropor pásky, l lash extension, kit navina, víčka nálepka, oko pásku, rtěnka, síť navina, páska micropore.

Značka klacuva

Přidat recenzi

Klacuva Chirurgické pásky bílé pásky pro prodlužování řas pod oční pad pásky pro falešné řasy make-up kosmetický nástroj doprava zdarma

Doplňující informace

Cena:241.78 Kč

Kategorie:misc

SKU: w9038

Recenze: